» Wieści » Lysfanga: zapowiedziano nową, fantastyczną grę akcji

Lysfanga: zapowiedziano nową, fantastyczną grę akcji

|

Lysfanga: zapowiedziano nową, fantastyczną grę akcji

W pierwszym kwartale przyszłego roku do sprzedaży ma trafić Lysfanga: The Time Shift Warrior, czyli niezależna gra akcji, w której wcielimy się w wojowniczkę obdarzoną magicznymi mocami, pozwalającymi na cofanie się w czasie o kilka sekund i przywoływanie swoich przeszłych wersji do pomocy w trakcie starć z hordami wrogów. W rozszerzeniu wieści znajdziecie pierwszy zwiastun tej produkcji – zapraszamy do oglądania.

Zapowiedź:

Po pięciuset latach pokoju nowe zagrożenie zawisło nad Antalą. Jej los zależy od ciebie, Imë, Lysfangi Nowego Królestwa, obrończyni kraju. Starożytne miasta, dotychczas zaklęte w czasie, są znów wolne. Stare zło zdołało się wyswobodzić, zagrażając pokojowi.

Ale nie będziesz sama. Obdarowana przez samą Boginię Czasu mocami władzy nad czasem, jakich żaden Lysfanga wcześniej nie miał, posiadasz umiejętność cofania czasu w walce, by przywołać do pomocy kopie twojego «ja» z przeszłości. Doskonal swą moc przekształcania się w legion i unicestwiaj hordy zbiegłych demonów, znanych jako Raxy.

Z armią twoich «ja» z przeszłości przemierzaj starożytne miasta, by powiększyć swój arsenał i nauczyć się nowych zaklęć, przygotowując się do konfrontacji ze znacznie większym zagrożeniem…

ZGROMADŹ ARMIĘ WŁASNYCH SIEBIE

Użyj boskich mocy Imë, by cofnąć czas o kilka sekund i przywołać kopie ciebie samej – remnanty – tworząc armię zdolną pokonać przeciwników.

PRZEKRACZAJ SWOJE GRANICE

Testuj swoje umiejętności i spryt, by przewyższyć samą siebie. Szlifuj i powtarzaj każdą planszę, aby poprawiać rekordy, i wystawiaj swoje możliwości na próbę, zmieniając opcje trudności i dodając modyfikatory walki, by odblokować nowe nagrody.

DOSTOSUJ STYL WALKI

Do każdej planszy można podejść na niezliczoną ilość sposobów. Adaptuj strategię do sytuacji i używaj wszystkich dostępnych narzędzi, aby wyjść zwycięsko z walki. Sukces będzie zależał wyłącznie od twoich kombinacji remnantów, zaklęć i broni.

BADAJ OGROMNE STAROŻYTNE MIASTA

Stare blokady czasowe zniknęły. Raxy są teraz wolne i ponownie sieją zamęt. Przemierzaj opuszczone miasta starego kontynentu, w przeszłości zaklęte w czasie, i odkryj prawdę stojącą za odrodzeniem się Raxów.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Lysfanga: The Time Shift Warrior

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.