» Wieści » Lords of the Fallen: premierowy zwiastun już w sieci

Lords of the Fallen: premierowy zwiastun już w sieci

|

Lords of the Fallen: premierowy zwiastun już w sieci

Pod koniec tygodnia, 13 października, do sprzedaży trafi Lords of the Fallen, reboot gry soulslike z 2014 roku The Lords of the Fallen. W związku z coraz bardziej zbliżającą się premierą zaprezentowano najnowszy, premierowy zwiastun tej produkcji dark fantasy – zachęcamy do oglądania! Za grę odpowiada studio Hexworks, a będzie ona dostępna na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series S/X.

Zapowiedź:

Lords of the Fallen to zupełnie nowa, pełna rozmachu przygoda RPG w ogromnym, połączonym świecie, ponad pięć razy większym niż w oryginalnej grze.


Po epoce okrutnej tyranii demoniczny bóg Adyr został ostatecznie pokonany. Lecz bogowie… nie odchodzą na zawsze. Minęły wieki. Nadchodzi odrodzenie Adyra. Jako jeden z legendarnych mrocznych krzyżowców wyrusz w podróż przez krainy żywych i umarłych w tej ogromnej grze RPG oferującej starcia z imponującymi bossami, szybką i pełną wyzwań walkę, emocjonujące interakcje z postaciami i rozbudowaną, immersyjną fabułę. Czy twoja legenda będzie opowieścią o świetle... czy o mroku?
Odważ się mieć nadzieję.

Odkryj ogromne, połączone światy

Przemierzaj dwa wielkie równoległe światy, by wypełnić misję pokonania Adyra. W krainie żywych nie brak wyzwań, ale w królestwie umarłych czyha na ciebie niewypowiedziana groza.


Zdefiniuj własną legendę

W pełni spersonalizuj wygląd swojej postaci dzięki szeregowi dostępnych wizualnych opcji, a następnie zdecyduj się na jedną z dziewięciu klas postaci. Rozwijaj swoją postać niezależnie od wybranej ścieżki początkowej, dostosowując ją do własnego stylu gry poprzez ulepszanie atrybutów, broni, pancerzy i zaklęć.

Opanuj szybką i płynną, pełną wyzwań taktyczną walkę

Tylko mistrzowskie opanowanie złożonego taktycznego systemu walki da ci nadzieję na przetrwanie. Wybierz jedną z setek wyjątkowo brutalnych broni lub zrezygnuj z oręża na rzecz niszczycielskich ataków tajemnymi mocami.

Połącz siły albo walcz z innymi w wieloosobowym trybie sieciowym

Zagraj solo w ogromną kampanię dla jednego gracza albo zaproś znajomego, który płynnie dołączy do twojej przygody w trybie sieciowej współpracy. Uważaj jednak: bohaterowie z innych krain mogą – i będą – nawiedzać twoją rozgrywkę.

Posługuj się narzędziem o bezbożnej mocy

Latarnia pozwoli ci przekraczać granicę między światami. Korzystaj z tej mrocznej sztuki, by docierać do zapomnianych miejsc, odnajdywać sławne skarby, a nawet manipulować duszami wrogów.

Pokonaj śmierć

Gdy zginiesz w świecie żywych, odrodzisz się na nowo… w krainie umarłych. Otrzymasz ostatnią szansę na powrót do grona żyjących, lecz staniesz się celem ataków przeróżnych piekielnych pomiotów.


Najważniejsze cechy:
 

  • Przemierzaj dwa wielkie równoległe światy – krainę żywych... i umarłych.
  • Opanuj szybki, płynny i pełen wyzwań system walki.
  • Odnoś zwycięstwa w pełnych rozmachu starciach z imponującymi bossami.
  • Posługuj się niszczycielskimi magicznymi atakami i wzmocnieniami postaci.
  • Zaproś drugiego gracza, aby płynnie dołączył do twojej kampanii w trybie wieloosobowej rozgrywki sieciowej.
  • Wchodź w interakcje z wieloma postaciami, chętnymi do zaoferowania wątpliwej pomocy...
  • W pełni spersonalizuj swoją wyjątkową postać.
  • Wybierz jedną z dziewięciu początkowych klas postaci, wśród których znajdziesz rycerza, łotrzyka i czeladnika ognia.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Steam
Tagi: Lords of the Fallen


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.