» Lords of the Fallen

Lords of the Fallen

Dodał: Tomasz 'Asthariel' Lisek

Lords of the Fallen
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Lords of the Fallen
Producent: HEXWORKS
Wydawca: CI Games
Data premiery (świat): 13 października 2023
Data premiery (Polska): 13 października 2023
Wymagania sprzętowe: Konfiguracja minimalna: System operacyjny: Windows 10 64bit Procesor: intel i5 8400 | AMD Ryzen 5 2600 Pamięć: 12 GB RAM Karta graficzna: 6GBs VRAM | NVIDIA GTX-1060 | AMD Radeon RX 590 DirectX: Wersja 12 Miejsce na dysku: 45 GB dostępnej przestrzeni
Platformy: PC, PS5, Xbox Series S/X
Sugerowana cena wydawcy: 249,99 zł

Lords of the Fallen to zupełnie nowa, pełna rozmachu przygoda RPG w ogromnym, połączonym świecie, ponad pięć razy większym niż w oryginalnej grze.

Po epoce okrutnej tyranii demoniczny bóg Adyr został ostatecznie pokonany. Lecz bogowie… nie odchodzą na zawsze. Minęły wieki. Nadchodzi odrodzenie Adyra. Jako jeden z legendarnych mrocznych krzyżowców wyrusz w podróż przez krainy żywych i umarłych w tej ogromnej grze RPG oferującej starcia z imponującymi bossami, szybką i pełną wyzwań walkę, emocjonujące interakcje z postaciami i rozbudowaną, immersyjną fabułę. Czy twoja legenda będzie opowieścią o świetle... czy o mroku?
Odważ się mieć nadzieję.

Odkryj ogromne, połączone światy

Przemierzaj dwa wielkie równoległe światy, by wypełnić misję pokonania Adyra. W krainie żywych nie brak wyzwań, ale w królestwie umarłych czyha na ciebie niewypowiedziana groza.

Zdefiniuj własną legendę

W pełni spersonalizuj wygląd swojej postaci dzięki szeregowi dostępnych wizualnych opcji, a następnie zdecyduj się na jedną z dziewięciu klas postaci. Rozwijaj swoją postać niezależnie od wybranej ścieżki początkowej, dostosowując ją do własnego stylu gry poprzez ulepszanie atrybutów, broni, pancerzy i zaklęć.

Opanuj szybką i płynną, pełną wyzwań taktyczną walkę

Tylko mistrzowskie opanowanie złożonego taktycznego systemu walki da ci nadzieję na przetrwanie. Wybierz jedną z setek wyjątkowo brutalnych broni lub zrezygnuj z oręża na rzecz niszczycielskich ataków tajemnymi mocami.

Połącz siły albo walcz z innymi w wieloosobowym trybie sieciowym

Ciesz się rozbudowaną kampanią dla jednego gracza w pojedynkę lub połącz siły z innymi heroldami latarni w trybie sieciowej współpracy. Możecie podróżować razem tak długo, jak chcecie, zbierając żywotność (PD) oraz broń i wyposażenie upuszczone przez wrogów, aby przenieść je do własnego świata. Kluczowe przedmioty i postępy w misjach nie zostaną przeniesione, aby zachować spójność twojej opowieści. Ostrzegamy osoby grające w sieci: bohaterowie z innych światów mogą i będą nawiedzać wasz świat.

Posługuj się narzędziem o bezbożnej mocy

Latarnia pozwoli ci przekraczać granicę między światami. Korzystaj z tej mrocznej sztuki, by docierać do zapomnianych miejsc, odnajdywać sławne skarby, a nawet manipulować duszami wrogów.

Pokonaj śmierć

Gdy zginiesz w świecie żywych, odrodzisz się na nowo… w krainie umarłych. Otrzymasz ostatnią szansę na powrót do grona żyjących, lecz staniesz się celem ataków przeróżnych piekielnych pomiotów.


Najważniejsze cechy:
 

  • Przemierzaj dwa wielkie równoległe światy – krainę żywych... i umarłych.
  • Opanuj szybki, płynny i pełen wyzwań system walki.
  • Odnoś zwycięstwa w pełnych rozmachu starciach z imponującymi bossami.
  • Posługuj się niszczycielskimi magicznymi atakami i wzmocnieniami postaci.
  • Zaproś drugiego gracza, aby płynnie dołączył do twojej kampanii w trybie wieloosobowej rozgrywki sieciowej (tylko gospodarz zapisuje postępy świata).
  • Wchodź w interakcje z wieloma postaciami, chętnymi do zaoferowania wątpliwej pomocy...
  • W pełni spersonalizuj swoją wyjątkową postać.
  • Wybierz jedną z dziewięciu początkowych klas postaci, wśród których znajdziesz rycerza, łotrzyka i czeladnika ognia.
Tagi: Lords of the Fallen


Czytaj również

Lords of the Fallen
Polskie Dark Souls
- recenzja
Lords of the Fallen
Nowa podróż starymi korytarzami
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.