» Wieści » Lord of the Rings Online: Rise of Isengard ogłoszone

Lord of the Rings Online: Rise of Isengard ogłoszone

20-11-2010 15:47 | Mirosław 'angel21' Poręba

Lord of the Rings Online: Rise of Isengard ogłoszone
Twórcy gry zapowiedzieli dodatek do tego MMO opartego na tolkienowskim uniwersum. Rozszerzenie przewiduje nowy region (aż do Isengardu) oraz wzrost maksymalnego poziomu doświadczenia. Premiera ma się odbyć w 2011 roku.
Źródło: IGN
Tagi: Lord of the Rings Online: Rise of Isengard | MMO


Czytaj również

Komentarze


Rege
   
Ocena:
0
Jesień 2011 to bardzo późno, jak na zwiększenie level capa. Widać, że Turbine ma na względzie nowych użytkowników, a nie starych fanów. Nie to, żebym narzekał, jako casual - gram 2 lata z przerwami i dobiłem na razie do 63 ;)
20-11-2010 19:58
~hm

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Hmmm.. czy to aby nie free mmo teraz?
21-11-2010 00:01
~Lolomonto

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Nie do końca. Każdy może ściągnąć i grać, ale jest masa durnych ograniczeń. Na przykład możez uzbierać max 3 golda dziennie, nie masz dużo możliwości na AH itp. Mniejszą ilość ograniczeń mają ludzie, którzy kiedyś kupili grę, a całkowity ich brak ci, którzy płacą wciąż istniejącegy abonament.

Tak, gra jest free. Ale granie za darmo w LotRO ma sens tylko dla całkowitych casuali IMHO. Jeśli chcesz więcej funu - subskrybuj. ;)
21-11-2010 00:44
Rege
    @Lolomonto
Ocena:
0
"Tak, gra jest free. Ale granie za darmo w LotRO ma sens tylko dla całkowitych casuali IMHO. Jeśli chcesz więcej funu - subskrybuj. ;)"

Ja myślę całkowicie odwrotnie. Casual nie tknie f2p kijem z 2 metrów, chyba, że śpi na górze pieniędzy. Tylko mega oddany grinder, z masą czasu mógłby zdecydować się na f2p, robić wszystkie deedy jak leci, za punkty kupować quest packi i grindować deedy dalej - dałoby się, ale musiał byś mieć trochę azjatyckiej krwi w sobie, by siedzieć 24/7 przed grą.

Jest masa innych mmo, które są za darmo i nie masz tak wielkich ograniczeń, jak lotro. Np Guild Wars (płacisz raz, jak za zwykłą grę i grasz ile chcesz, niedługo 2 część).

Gwoli wyjaśnienia - wszystkie ograniczenia jesteś w stanie zdjąć, ale musisz wydać za to "lotro points", które dostajesz za robienie "deeds" (takie achievementy/trofea). Deeds mogą być bardzo różne, np. "zabij 30 wilków w Shire, zrób 10 questów w Bree etc).

Za uzyskany w taki sposób punkty, możesz odblokować wyżej wspomniane ograniczenia (plus mase nie wspomnianych) do tego w lotro sklepie możesz kupować masę innych rzeczy, które umilają życie - xp boosta, przedmioty, mounty, character sloty, storager sloty etc.

Oczywiście, możesz kupować te punkty za prawdziwe pieniądze.

Sybskrypcja ma naprawdę dużą przewagę nad f2p - co miesiąc dostajesz pulę punktów, które możesz wydać na co chcesz i jak wspomnieliśmy dużo ograniczeń Cię nie dotyczy.

Niestety, f2p to w większości przypadków iluzja. Co prawda, nadchodzący update ma poprawić trochę sytuacje ludzie grających za darmo, jednak nadal granie bez płacenia to gigantyczny grind.


21-11-2010 11:05

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.