» Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2

Dodał: Tomasz 'arakin' Czajka

Tytuł: Left 4 Dead 2
Producent: Valve Corporation
Wydawca: Valve Corporation
Dystrybutor polski: Electronic Arts Polska
Data premiery (świat): 17 listopada 2009
Data premiery (Polska): 20 listopada 2009
Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki GeForce 7600 lub lepsza, 7.5 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: www.l4d.com
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 139,90 zł

Left 4 Dead 2 to kontynuacja strzelanki autorstwa Valve, znanego przede wszystkim z Half-life czy Counter-Strike. Za produkcję odpowiadać będzie ten sam zespół co za pierwowzór, dlatego też sposób rozgrywki nie będzie się znacznie różnił.

W grze mają zostać wprowadzone nowe bronie do walki wręcz. Trzeba jednak pamiętać, że gracz będzie musiał dokonać wyboru między bronią białą lub palną; podobnie jak w pierwszej części można będzie nosić tylko broń główną i pistolety. Mimo to broń do walki w zwarciu ma być bardzo śmiercionośna i być świetnym uzupełnieniem drużyny.

Zmieni się również nieco sposób walki. Odstrzelenie ręki zombie nie spowoduje, że po prostu przewróci się. Będzie nadal szedł. Dodać trzeba również, że niektórzy z Zainfekowanych nosić będą kombinezony chroniące ich przed rzucanymi przez gracza koktajlami Mołotowa. Powoduje to, że nieumarlaki stają się dużo bardziej poważnym przeciwnikiem.

Główną zmianą mają być jednak walki w czasie dnia, co odróżnia Left 4 Dead 2 od pierwszej części, gdzie walczyliśmy jedynie po zmroku.

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Left 4 Dead 2

Filmy

» Gameplay z E3 2009
» Bloody Ax and More Blood
» Zombies Over the Bridge
» Zombies Attack in the Forest
» SDCC 09: Bayou Cabin Gameplay
» Fairgrounds
» Scavenge
» Left 4 Dead 2 CG Action Trailer


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.