» Layers of Fear 2

Layers of Fear 2

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Layers of Fear 2
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Layers of Fear 2
Producent: Bloober Team
Wydawca: Gun Media
Data premiery (świat): 29 maja 2019
Data premiery (Polska): 29 maja 2019
Wymagania sprzętowe: Intel Core i5-3470 (3.2 GHz) / AMD A8-7600 (3.1 GHz); 5 GB RAM; GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265; Windows 7 64-bit; 14 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Nośnik: dystrybucja cyfrowa
Strona WWW: layersoffear2.com/
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
Sugerowana cena wydawcy: 107,99 zł

Wszystkie kamery skierowane są na Ciebie – na sam środek sceny. Nie tylko wcielasz się w rolę postaci. Ta postać to Ty. Tej roli nie może zagrać nikt inny. Napisano ją tylko dla Ciebie. Otacza cię cisza. Żadnych krzyków reżysera, żadnych poleceń. Nikt nie każe Ci „stać się wersją siebie”. Targa Tobą żądza grania, ale w scenariuszu nie znajdujesz żadnych słów.

Twoja przeszłość uczyniła Cię tym, kim jesteś. Zmusiła Cię do wykształcenia umiejętności niezbędnych do osiągnięcia aktorskiego mistrzostwa. Ta sama przeszłość odcisnęła na Tobie głębokie piętno – blizny niewidoczne dla świata, skrywane pod powierzchnią skóry tak głęboko, że stały się nierozpoznawalne. Próbujesz odegnać te wspomnienia, ale wydarzenia pchają Cię w stronę postaci – a raczej istoty – której rolę masz odegrać.

Stoisz samotnie w blasku reflektorów. Otacza Cię ciemność. Poza biciem własnego serca słyszysz tylko odległy huk fal rozbijających się o kadłub statku i pstryknięcia aparatów skierowanych w Twoją stronę, próbujących zachować tę chwilę dla wieczności.

Jakiś głos narasta w oddali, jest głęboki i władczy: Graj.

Jaką rolę odegrasz?

  • Eksploracja motywowana fabułą – opowieść zmusi Cię do odkrywania świata. Poznaj swoją przeszłość i dowiedz się, czemu to akurat Ciebie wybrano do roli w tym filmie.
  • Horror psychologiczny – czy to tylko część filmu? A może Twoje wspomnienia wpędzają Cię w obłęd? Nawet pozornie błahe wydarzenie może zmienić otaczający Cię świat; sam musisz zdecydować, co jest prawdziwe.
  • Sceneria transatlantyckiego liniowca – schodź coraz głębiej i zwiedzaj kolejne pokłady zaadaptowane na filmowy plan. Każdy kolejny jest bardziej niesamowity i bardziej przerażający.
  • Muzyka klasyczna w tonacji grozy – oryginalny soundtrack skomponowany przez Arkadiusza Reikowskiego w wykonaniu Sofijskiej Orkiestry Sesyjnej pod batutą George’a Strezova.

Źródło: Opis producenta

Tagi: Layers of Fear 2 | Layers of Fear | Bloober Team | Gun Media


Czytaj również

>observer_
Nazywam się Lazarski... Daniel Lazarski
- recenzja
Layers of Fear
Taniec z upiorami
- recenzja
The Medium
Wszystko zaczyna się od martwej dziewczyny
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.