» Kozacy 3: Odsiecz Wiedeńska

Kozacy 3: Odsiecz Wiedeńska

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Kozacy 3: Odsiecz Wiedeńska
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Cossacks 3
Producent: GSC Game World
Wydawca: GSC World Publishing
Dystrybutor polski: CDP
Data premiery (świat): 31 stycznia 2017
Data premiery (Polska): 31 stycznia 2017
Wymagania sprzętowe: Intel Core 2 Duo 1,6 GHz / AMD 3000+; 1 GB RAM; nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 2600 PRO 256Mb / Intel HD3000; Windows XP/7/8/10; 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Strona WWW: www.cossacks3.com
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 99,99 zł

Kozacy 3 to prawdziwy klasyk gatunku RTS, w którym gracze mają do dyspozycji specjalne budowle, produkcję surowców, szeroki asortyment jednostek, oraz dużą gamę broni palnej. Wpływ na krajobraz i realistyczna fizyka zapewniają nieograniczoną liczbę możliwości taktycznych.

W rozszerzonej edycji Kozacy 3: Odsiecz Wiedeńska poza grą znalazł się również dodatek Dni Świetności, przedstawiający najbardziej ekscytujące wydarzenia w historii XVII-wiecznej Polski. Od fenomenalnej bitwy pod Kłuszynem aż po Odsiecz Wiedeńską, poprowadź uskrzydlonych husarzy przez erę ich świetności.

5 nowych misji zabiera gracza w podróż po Europie i pozwala wcielić się w generała w czasie najważniejszych wydarzeń militarnych XVII i XVIII wieku. Na pola bitwy wyrusza 5 nowych jednostek, w tym oryginalne oddziały Polski, Danii czy Holandii.

Najnowsze wydanie powstało przy współpracy z Michaelem Morysem-Twarowskim, autorem książki Polskie imperium. Wszystkie kraje podbite przez Rzeczpospolitą, historykiem, który z brawurą i swadą opisuje czasy, gdy Polska była supermocarstwem. Książka została wydana przez Wydawnictwo Znak Horyzont. Poza fragmentem książki w pudełku znajduje się również plakat.

Więcej o grze Kozacy 3:

Powrót legendarnych Kozaków!

Najnowsza odsłona utytułowanej strategii z 2001 roku powraca z niesamowitą rozgrywką, w której udział biorą tysiące wojowników. To prawdziwy klasyk gatunku RTS, w którym gracze mają do dyspozycji specjalne budowle, produkcję surowców, szeroki asortyment jednostek oraz dużą gamę broni palnej. Wpływ na krajobraz i realistyczna fizyka zapewnią nieograniczoną liczbę możliwości taktycznych.

Imponująca skala!

Do 10 000 żołnierzy na polu bitwy, 12 grywalnych nacji, 70 rodzajów jednostek, 100 prac naukowych i ponad 140 różnych zabytków.

Klasyczna rozgrywka

Strategia czasu rzeczywistego z modelem wytwarzania surowców oraz drzewkiem rozwoju. Bitwy morskie, wpływ na krajobraz i realistyczna fizyka pozwolą graczowi na ogromną liczbę posunięć taktycznych.

Tryb wieloosobowy

Zapierające dech w piersiach bitwy dla wielu graczy. Możliwość tworzenia zespołów lub grania przeciwko AI. Elastyczne dopasowywanie losowych map z doborem pożądanego krajobrazu.

Cechy gry:

  • zapierająca dech w piersiach historyczna strategia czasu rzeczywistego
  • akcja rozgrywana w Europie w XVII i XVIII wieku
  • 5 historycznych kampanii dla jednego gracza
  • 12 grywalnych nacji, tym Polska z oddziałami husarii
  • imponujące bitwy do 10 000 żołnierzy na mapie
  • realistyczna fizyka pocisków i kul armatnich
  • znaczny wpływ na krajobraz - tak, aby dopasować go do taktyki gracza
  • nieskończone warianty walk z wrogami na losowych mapach
  • elastyczny generator map z doborem pożądanego krajobrazu

Źródło: Opis dystrybutora

Tagi: Kozacy 3 | Kozacy 3: Odsiecz Wiedeńska | Cossacks3 | GSC Game World

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.