» Wieści » KotOR MMO ogłoszony

KotOR MMO ogłoszony

18-07-2008 11:33 | Piotrek66

KotOR MMO ogłoszony
Temat kolejnej odsłony Star Wars: Knights of the Old Republic - cRPGa stworzonego przez firmę BioWare - powraca bardzo często. Fani nie mogą doczekać się kolejnej, trzeciej, części gry. Mimo to od jakiegoś czasu ciągle mówiło się o tym, jakoby LucasArts i twórcy Mass Effect pracowali nie nad "trójką", ale nad MMO umiejscowionym w świecie KotORa. Niestety, do tej pory milczano na ten temat. Do dzisiaj.

Ciszę postanowił przerwać szef Electronic Arts (do którego należy BioWare), John Riccitello w wywiadzie dla serwisu Portfolio. Stwierdził on bowiem, że EA ma w produkcji dwa tytuły z gatunku MMO. Pierwszym jest, tworzony przez Mythic Enternainment (który oddzielił się od Elektroników i przestał być EA Mythic), Warhammer: Age of Reckoning. Druga powstaje - uwaga - we współpracy LucasArts i BioWare. Ponadto Riccitello dodał, że zbliża się moment, kiedy będzie można ujawnić pierwsze szczegóły na temat tego tajemniczego projektu. Redaktor serwisu Portfolio nie dał jednak za wygraną i zapytał wprost czy w produkcji znajduje się KotOR w wersji MMO. W odpowiedzi prezes EA stwierdził krotko - "Tak".

Zapewne teraz niektórzy fani są zadowoleni, a nie którzy nie. Warto też wspomnieć o tym, że ani LucasArts, ani BioWare nie potwierdzili tych informacji. Ale czy słowa giganta w branży elektronicznej są nic nie znaczące?
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Portfolio.com
Tagi: Knights of the Old Republic MMO | Star Wars Knights of the Old Republic


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

szelest
    bleh
Ocena:
0
Z Fallouta zrobili fpsa.
Z Kotora MMORPG.

Psują same najlepsze serię.
18-07-2008 18:40
Rege
   
Ocena:
0
Orgazm...
Edit po chwili -

Tak po prostu musiało się stać. Formuła, którą prezentowały wcześniejsze dwie części można w zasadzie uznać za wyczerpaną. Zastanawia mnie jedno tylko - jak i czy w ogóle, pociągną historię po tym co wydarzyła się w KOTOR 1 i 2.

Trzymam kciuki
18-07-2008 19:15
Molik
   
Ocena:
0
szelest - IMHO to ludzie popsuli się przez sentyment do tych wspaniałych gier i teraz mają moim zdaniem zbyt wygórowane oczekiwania. Mi w nowym Falloucie nie podoba się tylko zaprezentowany na jednym z gameplay'ów perk "bloody mess", bo wygląda kiczowato, a nie śmiesznie, jak w 1. i 2. części ;) .

A co do KotOR'a - w MMO nie gram, więc tylko życzę twórcom więcej szczęścia niż panom od Star Wars Galaxies :) .

Rege - wyjaśnij proszę, co rozumiesz przez wyczerpanie się formuły ;) . A historia chyba by była pociągnięta, bo chyba są komiksy Star Wars, w których akcja dzieje się w czasach KotOR'a.
18-07-2008 20:11
~lye

Użytkownik niezarejestrowany
    Niestety
Ocena:
0
Nieubłagane prawa rynku kolejny raz dały o sobie znać.

re Rege
Wyczerpana? To skąd sukces Mass Effecta?
18-07-2008 20:18
644

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Generalnie, przy wychodzacym niedlugo KOTOR do SW SAGA, to taki chlytmatetingowy, coby zachecic graczy komputerowych do roleplaja i odwrotnie.
18-07-2008 22:51
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Zbyt wygórowana wymagania? Nie sądzę. Blizzard jakoś potrafi nie wciskać ludziom guana. Diablo III zapowiada się genialnie. Ale Blizzard to jakość sama w sobie. Żeby inni mieli tyle szacunku do marek a nie odstawiali kaszany...
18-07-2008 22:55
szelest
    Może jestem
Ocena:
0
niedzisiejszy.

Ale widzę Fallouta 3 zrobionego w ten sam sposób co 1 i 2 - rzut izometryczny. Tyle, że w ślicznej wysokiej rozdzielczości - i tyle co do grafiki. A reszta mogłaby zostać jak była - z mocną nową fabułą.

KOTOR fabularnie wyeksploatowany, ale zawsze można by było umieścić historie przed KOTOR albo w innym czasie.
19-07-2008 10:13
r4venger
   
Ocena:
0
Co sie wyczerpało? W dwójce odkrywamy ze Revan poleciał zbadac nieznane zagrozenie na rubiezach galaktyki w niezbadanych sektorach, bohater z dwójki na koncu podąza jego sladem. Postać w 3 pewnie podążyłby za nimi.

Zreszta nikt tu nie przesadza ze 3 nie powstanie, Bioware skupiła sie sie na MassEffect i DragonAge. LucasArt skupiło sie na Force Unleashed. Moze w przyszłym roku cos ruszy z Kotorem.
Poza tym w tej informacji brakuje, bardzo waznej czesci: mianowicie start KOTOR MMO planowany jest na 2010-11...

Molik --> komiksy dzieją sie przed wydarzeniami z gier i to dosc grubo, bo mniej wiecej przed atakiem Mandalorian.....
20-07-2008 10:46

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.