» Wieści » Koniec z pracami nad Dead Cells, pora na nowe tytuły

Koniec z pracami nad Dead Cells, pora na nowe tytuły

|

Koniec z pracami nad Dead Cells, pora na nowe tytuły

Po ponad 5 i pół roku od premiery Dead Cells, francuskiej gry niezależnej z gatunku roguelite, odpowiedzialne za jej popremierowy rozwój studio Evil Empire oficjalnie poinformowało, że nadchodząca aktualizacja będzie już ostatnią dla tego tytułu, jako że przyszła pora na zajęcie się nowymi projektami.

Za pierwotną formę Dead Cells odpowiedzialne było studio Motion Twin, ale po pewnym czasie podzieliło się ono na dwie grupy – jedna zaczęła prace nad nowym tytułem, podczas gdy druga przeobraziła się we wspomniane Evil Empire i koncentrowała się na aktualizacjach oraz płatnych dodatkach.

Samo Motion Twin pracuje obecnie nad Windblown, które ma zadebiutować w ramach usługi Early Access na Steamie jeszcze w tym roku.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Opis:

Roguelite? Metroidvania? RogueVania!

  • RogueVania — stopniowa eksploracja połączonego świata, z powtarzalnością w stylu rogue-lite i podnoszącym poziom adrenaliny zagrożeniem permanentną śmiercią.
  • Dwuwymiarowa akcja — trudna, lecz sprawiedliwa walka, ponad 100 rodzajów broni i zaklęć z unikalną rozgrywką oraz, oczywiście, awaryjny odskok.
  • Nieliniowe postępy — po odblokowaniu na stałe nowe zdolności otworzą Ci dostęp do nowych ścieżek. Wybierz drogę, która pasuje do Twojego aktualnego stylu gry, nastroju lub konstrukcji postaci.
  • Eksploracja — sekretne pokoje, ukryte przejścia i urzekające krajobrazy. Poświęć chwilę na przechadzkę po wieżach i odetchnij na świeżym powietrzu…

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Evil Empire
Tagi: Dead Cells | Motion Twin | Evil Empire


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.