» Wieści » Koniec czy reaktywacja GOG?

Koniec czy reaktywacja GOG?

|

Koniec czy reaktywacja GOG?
Na oficjalnej stronie Good Old Games pojawiła się dość niepokojąca notka o chwilowym zamknięciu serwisu. Informacja jest dość niespodziewana, bo jak do tej pory GOG okazał się dla CDP Investment strzałem w dziesiątkę - portal generuje całkiem przyzwoite zyski.

Powinniśmy być raczej spokojni, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi, np. brak DRM, wskazują na to, że serwis czeka przebudowa, a nie zamknięcie działalności. Komentarze na twitterze także uspakajają, powinniśmy już w tym tygodniu uzyskać konkretną informację, jaki los czeka GOG.


EDIT:

Dość szybko doczekaliśmy się komentarza Michała Kicińskiego reprezentującego CDP:

"Uwaga, data konferencji to pewnie 22gi środa wczesnym wieczorem. Informacja o tym wkrótce na GOG.com (proszę nie robić paniki po przeczytaniu informacji tam umieszczonych). Proszę pamiętać, ze to konferencja on-line, pierwszy raz w taki sposób organizowana. Praktycznie zamknęliśmy kalendarz konferencji i oficjalne info wyślemy o tym w pon-wt."


Jak widać jest to zagranie czysto marketingowe, w myśl zasady "nieważne co piszą, ważne, że piszą". Trzeba przyznać, że to dość dziwna polityka, szczególnie w wydaniu tak dużego gracza jak CDP Investment, a w obliczu ostatnich zawirowań giełdowych stawia spółkę w nie najlepszym świetle.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: gog.com
Tagi: CDP Investment | GOG


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.