» Wieści » Komputerowe Suicide Squad pokazane na nowym trailerze

Komputerowe Suicide Squad pokazane na nowym trailerze

|

Komputerowe Suicide Squad pokazane na nowym trailerze

Już tylko dwa tygodnie pozostały do premiery zapowiedzianej w 2021 roku gry akcji Suicide Squad: Kill The Justice League, tworzonej przez odpowiedzialne za serię Batman: Arkham studio Rocksteady. W związku z tym w sieci zamieszczono najnowszą zapowiedź tej produkcji, w której wcielimy się w Harley Quinn, Deadshota, King Sharka oraz Captaina Boomeranga – zachęcamy do oglądania.

Produkcja ta trafi do sprzedaży na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series S / X już 2 lutego.

 

 

Dołącz do niesławnego Oddziału Specjalnego X Amandy Waller (znanego jako Legion Samobójców), w skład którego wchodzą Harley Quinn, Deadshot, Kapitan Boomerang i King Shark. Legion niechętnie podejmuje się zlikwidowania Ligi Sprawiedliwości. Wkrocz do rozległego i dynamicznego Metropolis z otwartym światem, spustoszonego przez inwazję Brainiaca i terroryzowanego przez bohaterów, którzy kiedyś go chronili.


Każdy członek drużyny wnosi własną mechanikę przemierzania, która pomaga im poruszać się po rozległego i dręczonego walkami Metropolis, łącząc eksplorację w trybie swobodnej wędrówki i walkę na wysokościach, zapewniając niezapomniane wrażenia. Gracze mogą eksperymentować z różnymi stylami gry, aby zadać wrogom maksymalne obrażenia. Niezależnie od tego, czy grasz w trybie dla jednego gracza, czy w trybie online z maksymalnie trojgiem znajomych, gracze mogą podjąć się tej samobójczej misji na swój własny sposób.

Po premierze gracze mogą spodziewać się stale rozwijającego się Metropolis z nowymi, grywalnymi, darmowymi złoczyńcami, środowiskami, bronią, wydarzeniami w grze i nie tylko, a wszystko to w cenie zakupu gry podstawowej.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Suicide Squad: Kill The Justice League | RockSteady Studios


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.