Outpost 2
» Wieści » Kompozytor Skyrima nie pracuje nad TES VI

Kompozytor Skyrima nie pracuje nad TES VI

08-01-2019 03:07 | Jan 'gower' Popieluch

Kompozytor Skyrima nie pracuje nad TES VI

Jeremy Soule, kompozytor ścieżki dźwiękowej Morrowinda, Obliviona, SkyrimaTES Online, poinformował na swoim Facebooku, że Bethesda nie zaproponowała mu udziału w pracach nad powstającą szóstą odsłoną serii The Elder Scrolls.

Soule wyjaśnił, że publikuje ten post z uwagi na liczne spływające do niego pytania. Zaznaczył, że sam nigdy nie odwróciłby się od serii The Elder Scrolls i że brak jego muzyki jest decyzją kreatywną Bethesdy. Dodał równocześnie, że niezależnie od tego, czy ostatecznie będzie zaangażowany w prace nad grą, czy nie, jest przekonany, że Bethesda stworzy fantastyczną produkcję.

Zapytany przez jednego z fanów, czy nie jest jeszcze zbyt wcześnie na rozmowę o ścieżce dźwiękowej, Soule odpowiedział, że komponowanie muzyki do Skyrima zajęło kilka lat i miało miejsce na tyle wcześnie, że projektanci używali napisanych przez niego utworów jako inspiracji przy swojej pracy.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Zdjęcie Jeremy'ego Soule'a pochodzi z Wikimedia Commons, gdzie Artistry Entertainment udostępniło je na licencji CC BY-SA 3.0

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: VG247
Tagi: The Elder Scrolls VI | The Elder Scrolls | Jeremy Soule | Bethesda


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.