Outpost 2
» Wieści » Kolekcionerskia Edycja Fallout: New Vegas

Kolekcionerskia Edycja Fallout: New Vegas

12-05-2010 05:51 | Michał 'Charger' Mularski

Kolekcionerskia Edycja Fallout: New Vegas
Cenega Poland, wraz z Bethesda Softworks, ogłaszają dziś, że limitowana edycja kolekcjonerska Fallout: New Vegas pojawi się na Xbox 360, PS3 i komputerach PC. Już niedługo edycja kolekcjonerska będzie dostępna na całym świecie w pre-orderach u lokalnych dystrybutorów. Poza długo oczekiwaną grą, ta ekskluzywna wersja Fallout: New Vegas będzie zawierać również następujące gadżety:
  • Żetony pokerowe “Lucky 7”. Każdy z siedmiu żetonów jest wierną kopią tych, na które natkniecie się, odwiedzając największe kasyna New Vegas, przemierzając pustynię Mojave.
  • Specjalnie wykonaną talię kart Fallout: New Vegas. Każda karta w zestawie została unikalnie zaprojektowana, by odzwierciedlać postacie i frakcje występujące w grze. Użyć tych kart można do gry w pokera, blackjacka czy karawanę, oryginalną grę karcianą stworzoną przez Obsidian na potrzeby New Vegas.
  • Replikę bardzo pożądanego w grze platynowego żetonu “Lucky 38”
  • Wydany w twardej oprawie, napisany przez Chrisa Avellona, Dyrektora Kreatywnego Obsidiana, stworzony przy współpracy z Dark Horse Comics, komiks „All Roads”, który opisuje losy niektórych postaci występujących w Fallout: New Vegas.
  • Płytę DVD “Jak stworzono Fallout: New Vegas”. Ten unikatowy film dokumentalny zawiera miedzy innymi wywiady z producentami, które pokażą drogę od pomysłu do powstania Fallout: New Vegas, obejmujące fabułę, oprawę, dziedzictwo serii Fallout i dużo więcej.
"Stworzyliśmy edycję kolekcjonerską, by dać fanom szansę posiadania w rzeczywistości niektórych przedmiotów, które odkryją podczas grania w Fallout: New Vegas" - powiedział Pete Hines, wiceprezes działu PR i marketingu Bethesda Softworks. "Dodatkowo rozszerzamy doznania związane z grą, dodając wysokiej jakości graficzną powieść, wartą miana „falloutowej”, a także DVD, dające wstęp za kulisy procesu produkcyjnego gry." Fallout: New Vegas to kontynuacja Fallout 3 – gry roku 2008 – przenosi akcję tego produktu do miejsca, którego klimat pasuje idealnie do świata Fallout, czyli do Vegas. Fallout: New Vegas kontynuuje akcję, humor i post-apokaliptyczny kurz i brud tej legendarnej serii, jeszcze bardziej podbijając stawkę. Wydawany przez Bethesda Softworks, Fallout: New Vegas aktualnie znajduje się w fazie produkcji w studiu Obsidian Entertainment i jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier 2010 roku. Premiera została zaplanowana na jesień. Aby uzyskać więcej informacji na temat Fallout: New Vegas, odwiedźcie oficjalną witrynę internetową.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja Prasowa
Tagi: Fallout: New Vegas | Bethesda


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.