» Wieści » Kolejna ksiązka z uniwersum Gwiezdnych Wojen już w marcu

Kolejna ksiązka z uniwersum Gwiezdnych Wojen już w marcu

|

Kolejna ksiązka z uniwersum Gwiezdnych Wojen już w marcu

W przyszłym miesiącu za sprawą wydawnictwa Olesiejuk do sprzedaży trafi książka Star Wars Jedi. Wojenne Blizny, której akcja rozgrywa się po wydarzeniach z gry Star Wars Jedi. Upadły Zakon, a przed historią z zeszłorocznej produkcji Star Wars Jedi. Ocalały – zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią.

Zapowiedź:

PREQUEL GRY STAR WARS JEDI: OCALAŁY

Cal Kestis wraz z załogą zbudowali sobie nowe życie na pokładzie „Modliszki“. Wspólnie kładli kres łowcom nagród, pokonywali członków Inkwizycji, a nawet zbiegli samemu Darthowi Vaderowi. Co ważniejsze, Merrin, Cere, Greez i wierny droid BD-1 są dla Cala najbliższą namiastką rodziny od czasu upadku Zakonu Jedi. Choć przyszłość galaktyki staje się coraz bardziej niepewna, to z każdym kolejnym ciosem zadanym Imperium załoga „Modliszki“ robi się coraz zuchwalsza. Podczas pozornie rutynowej misji Cal wraz z kompanami napotykają szturmowczynię, która przy ich udziale chce obrać własną ścieżkę. W zamian za pomoc w ułożeniu sobie życia uciekinierka przekazuje wieść o potężnym, potencjalnie bezcennym narzędziu w walce z Imperium. Nawet lepiej, obiecała, że im pomoże! Jest tylko jeden problem – próba zdobycia artefaktu będzie oznaczała, że przyjaciele skrzyżują drogi z inkwizytorem znanym jako Piąty Brat, jedną z najniebezpieczniejszych istot na usługach Imperium.

Czy załoga może zaufać imperialnej dezerterce? Ile razy jeszcze Cal wraz z przyjaciółmi zdołają zbiec Imperium, nim przestanie im sprzyjać szczęście?

Akcja powieści Sam Maggs rozgrywa się po wydarzeniach z gry Star Wars Jedi. Upadły Zakon.

Tytuł: Star Wars Jedi. Wojenne Blizny
Autor: Sam Maggs
Tłumaczenie: Krzysztof Kietzman
Wydawca: Olesiejuk
Data wydania: 13 marca 2024
Liczba stron: 352
Oprawa: miękka
Seria wydawnicza: Star Wars
ISBN-13: 978-83-8350-060-7
Cena: 44,99 zł

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Star Wars Jedi. Wojenne Blizny | Sam Maggs | Star Wars Jedi. Upadły Zakon

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.