» Wieści » Kolej na darmową kolej

Kolej na darmową kolej

05-08-2022 13:16 | Aesthevizzt

Kolej na darmową kolej

Do 11 sierpnia, do godziny 17:00 użytkownicy sklepu Epic Games Store mogą za darmo dodać do swoich bibliotek kooperacyjną grę wieloosobową grę Unrailed!, w której naszym zadaniem jest budowanie torów kolejowych w proceduralnie generowanych światach.

Opis gry:

Unrailed! to gorączkowa kolejowa gra konstrukcyjna (z trybami kooperacyjnymi online oraz kanapowym), w której tworzysz ze znajomymi drużynę, by kłaść tory w nieograniczonych, proceduralnie generowanych światach. Uważaj na ich mieszkańców, ulepszaj swój pociąg i nie pozwól, by się wykoleił!

KŁADŹ TORY DALEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK

Zbieraj surowce i wytwarzaj tory, by rozbudować swoją kolej i nie pozwolić, by twój pociąg dotarł do końca. Ale uważaj, bo do dyspozycji masz tylko jedno narzędzie każdego rodzaju. Kooperacja i koordynacja zespołu to klucz do przetrwania podczas tej coraz bardziej wymagającej podróży!

RUSZAJ PRZEZ ŚWIAT

Każdy świat jest wyjątkowy! Musisz z drużyną stawiać czoła nowym wyzwaniom, by nie zboczyć z obranego kursu!

DOCZEPIAJ NOWE WAGONY I RUSZAJ W NIEZNANE

Ulepsz swój pociąg, by się przygotować na wszystko, co może nadejść. Spraw sobie silnik jądrowy, ulepsz wagon wytwarzania, podłącz sprężarkę doładowującą lub wybierz coś innego z szerokiego wachlarza różnych możliwości.

GRAJ ZE ZNAJOMYMI LUB PRZECIWKO NIM

Graj kooperacyjnie z maksymalnie czterema graczami w jednej drużynie lub zmierz się ze znajomymi w rozgrywce dwóch na dwóch.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: informacja prasowa
Tagi: Epic Games Store | Unrailed!


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.