» Kingdom: Classic

Kingdom: Classic

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Kingdom: Classic
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Kingdom: Classic
Producent: Noio, Licorice
Wydawca: Raw Fury
Data premiery (świat): 21 października 2015
Wymagania sprzętowe: Dwurdzeniowy procesor; 1 GB RAM; DirectX 9.0c; Windows XP (tylko 32-bit); 512 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Nośnik: dystrybucja cyfrowa
Strona WWW: www.kingdomthegame.com/kingdom-clas...
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 17,99 zł

Kingdom każda wydana moneta może przeważyć szalę między rozwojem a upadkiem. Opiekuj się swoją domeną, od granicy do granicy, albo wyrusz wgłąb dziczy, by odkryć jej cuda i zagrożenia. Zapanuj nad ziemią, zbuduj umocnienia i – gdy nadciągnie ciemność – stań wraz z poddanymi z koroną na głowie, aż do samego końca.

Kingdom to dwuwymiarowa przewijana gra łącząca strategię z zarządzaniem zasobami. Minimalistyczne wrażenie zostało uzupełnione piękną nowoczesną estetyką pixel art. Wciel się w króla albo królową na grzbiecie wierzchowca i wkrocz do generowanej proceduralnie krainy, gotowej na wykarmienie królestwa. Rozrzucaj złoto wśród chłopów i zamień ich w lojalnych poddanych, by twoje królestwo rozkwitało. Nocą chroń swoją domenę przed chciwymi istotami usiłującymi ukraść twoje monety i koronę oraz eksploruj pobliskie tajemnicze lasy, by odkryć ciekawe tajemne artefakty, które mogą pomóc królestwu.

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: Raw Fury | Licorice | Noio | Kingdom | Kingdom: Classic

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.