» Kerbal Space Program – Breaking Ground

Kerbal Space Program – Breaking Ground

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Kerbal Space Program – Breaking Ground
8
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Kerbal Space Program – Breaking Ground
Producent: Squad
Wydawca: Private Division
Data premiery (świat): 31 maja 2019
Wymagania sprzętowe: Intel Core 2 Duo; 4 GB RAM; karta graficzna z 512 MB VRAM i DirectX 10 (SM 4.0); Windows 7 64-bit; 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Strona WWW: www.kerbalspaceprogram.com/product/...
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 62,90 zł

Kerbal Space Program – Breaking Ground, to już drugie rozszerzenie docenionego przez krytyków symulatora kosmicznego. Pakiet wypełniono nową ekscytującą zawartością, zwiększono między innymi liczbę dostępnych celów po osiągnięciu ciał niebieskich, poprzez dodanie bardziej interesujących przedsięwzięć naukowych i rozszerzenie arsenału dostępnych narzędzi.

W dodatku Breaking Ground do Kerbal Space Program gracze będą mogli skorzystać z zupełnie nowych części robotów, takich jak zawiasy, wirniki, tłoki i inne, dostępnych w różnych wielkościach. Części mają zachęcać do innowacyjności i tworzenia niezwykle kreatywnych pojazdów o większej funkcjonalności niż kiedykolwiek wcześniej.

Wdrożenia naukowe to kolejna ważna opcja będąca częścią dodatku. Rozszerza ona cele eksperymentów i aktywności zbierania danych, przeprowadzanych równolegle wraz z eksploracją kosmosu. Gracze będą mogli skorzystać z pojemnika magazynowego na pokładzie swojego statku. Znajduje się w nim różne wyposażenie naukowe. Po dotarciu na miejsce gracze mogą rozmieścić ten sprzęt, który zajmie się monitorowaniem i zbieraniem danych na wiele sposobów, a następnie prześle je z powrotem na Kerbin, macierzystą planetę kerbali. Jeden z instrumentów naukowych, aktywny sejsmograf, pozwoli nawet na świadome rozbijanie różnych rzeczy o ciało niebieskie, aby zebrać dane sejsmiczne!

Kerbal Space Program – Breaking Ground, zmienia także sposób, w jaki gracze mogą odkrywać ciała niebieskie. Po planetach układu gwiezdnego rozsiane zostały nowe funkcje powierzchniowe, które można przeskanować, korzystając z nowego robo-ramienia przytwierdzonego do łazików. Wśród funkcji powierzchniowych znajdziemy kriowulkany, meteoryty, kratery i wiele innych tajemniczych obiektów dostępnych do zbadania przez graczy. Dodatek zawiera również nowy futurystyczny skafander kosmiczny, dzięki któremu kerbale mogą podróżować w kosmosie i błyszczeć niepowtarzalnym stylem.

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: Kerbal Space Program – Breaking Ground | Kerbal Space Program | Squad | Private Division


Czytaj również

Kerbal Space Program – Breaking Ground
Zostań inżynierem kosmicznym w (niejeden) weekend
- recenzja
Kerbal Space Program – Making History
DLC dla hardkorów
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.