» JCB Pioneer: Mars

JCB Pioneer: Mars

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

JCB Pioneer: Mars
6.00
6
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: JCB Pioneer: Mars
Producent: Atomicom
Wydawca: GamesCo
Data premiery (świat): 1 września 2017
Wymagania sprzętowe: Dwurdzeniowy procesor; 4 GB RAM; nowoczesna karta graficzna; Windows 7 64-bit; 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Strona WWW: www.jcbpioneer.com/
Platformy: PC

Na początku rozgrywki w JCB Pioneer: Mars gracz odzyskuje świadomość po katastrofie, otoczony przez wrak lądownika, opadające szczątki i huczące wiatry. Pierwszym celem jest przeżycie – zlokalizowanie tlenu i założenie placówki. Po początkowo powolnym odnajdywaniu się na Marsie oraz nauce walki z nieustępliwą i wrogą pogodą bohater rozpocznie większą operację kolonizacyjną. Infrastruktura podtrzymująca życie jest kluczowa, ale to samo dotyczy pozyskiwania surowców naturalnych jako część większej misji ocalenia schorowanej Ziemi.

JCB Pioneer: Mars to hardcorowa mieszanka rozgrywki surwiwalowej i budowniczej osadzona na wrogiej, obcej planecie. Uderzenia meteorytów, chmury pyłu i burze elektryczne zagrażają życiu bohatera i szansom na udaną kolonizację. Ale wyposażony w futurystyczne ciężkie maszyny budowlane i wydobywcze zaprojektowane przez inżynierów z JCB, każdy gracz marzący o zostaniu astronautą ma szansę na przeżycie i trwanie w obliczu ekstremalnych wyzwań nowej planety. Uznana astrofizyk, dr Maggie Lieu, doradzała Atomicomowi w projekcie oraz pojawiła się w samej grze.

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: JCB Pioneer: Mars | Atomicom | GamesCo


Czytaj również

JCB Pioneer: Mars
Niegościnny Mars
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.