Arkady Saulski, Czerwony Lotos
» Wieści » Informacje wstępne o Crysis 2

Informacje wstępne o Crysis 2

02-02-2010 21:49 | Cubuk

Crytek udostępnił nowe informacje dotyczące zarysu fabularnego i rozgrywki w Crysis 2. Akcja gry przenosi się z gęstej dżungli tropikalnej do… kolejnej dżungli, tym razem miejskiej. Będziemy walczyć na ulicach Nowego Yorku, który padł ofiarą obcych.

Twórcy zapowiadają, że będzie to również miało wpływ na styl rozgrywki – uświadczymy wspinania się na dachy budynków oraz niszczenia obcych ukrytych w oknach lub na szczytach innych budowli.

Dodatkowo twórcy obiecują nam większą głębię fabularną, która zapewni nam wczucie w świat gry, której rzekomo brakowało w części pierwszej. Jednakże szata graficzna również będzie zapierała dech w piersiach, tak jak przy pierwszej części. Zatem oczopląs gwarantowany.

Sam bohater Crysisa wyposażony będzie w znany wszystkich kombinezon bojowy, tym razem jednak w wersji ulepszonej. Konkretnie będzie on posiadał specjalną funkcję („Tactics”), dzięki której będziemy zbierać informacje o otaczającym nas miejscu walki, lokalizować przeciwników oraz ich podsłuchiwać.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: CD-Action
Tagi: Crytek | Crysis | Crysis 2 | Crysis Warhead


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.