» Industry Manager: Future Technologies

Industry Manager: Future Technologies

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Industry Manager: Future Technologies
3.50
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Industry Manager: Future Technologies
Producent: astragon Entertainment
Wydawca: astragon Entertainment
Data premiery (świat): 6 października 2016
Data premiery (Polska): 6 października 2016
Wymagania sprzętowe: Procesor dwurdzeniowy co najmniej 2,4 GHz; 4 GB RAM; karta graficzna wspierająca DirectX 9 z 1 GB RAM; Windows Vista/7/8/10; 3 GB wolnego miejsca na dysku
Strona WWW: im-futuretechnologies.com/
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 19,99 EUR

Oto opowieść o technologicznych pionierach, przełomowych odkryciach i innowacyjnych produktach, które utalentowanego managera, Warrena Bucksa, zaprowadziły na sam szczyt wirtualnego sukcesu biznesowego! Warren jest tylko postacią z gry, ale już wkrótce po podobną przemysłową dominację będą mogli też sięgnąć gracze PC!

Strategia ekonomicza Industry Manager – Future Technologies trafi w ręce graczy już 6 października i pozwoli im sprawdzić się jako wizjoner i przetestować swój apetyt na sukces, gdy staną w szranki z biznesowymi gigantami takimi jak Warren Bucks. W nielinearnej, sandboksowej rozgrywce nie zabraknie okazji do osiągnięcia sukcesu dla sprawnego managera potrafiącego podejmować skalkuowane ryzyko. Inwestycja na rozruch firmy? Tylko 19.99€ na Steamie – i już rozpoczyna się budwa finansowo-przemysłowego imperium opartego na najnowszych technologiach, które wykosi z rynku całą zacofaną konkurencję.

200 zróżnicowanych produktów i zasobów czeka na uruchomienie linii produkcyjnych, które zapełnią półki sklepowe najbardziej zaawansowanymi produktami. By utrzymać przewagę technologiczną nad konkurencją gracze nieustannie prowadzić będą badania, obserwować popyt i podaż rozmaitych grup produktów i korzystać z okazji gdy tylko na giełdę trafią akcje innych obiecujących spółek.

Złożona ekonomia i szeroki, zróżnicowany wachlarz opcji postawią graczy o managerskich ambicjach przed wieloma ważkimi decyzjami i trudnymi zadaniami na drodze do sukcesu. Dzięki szczegółowemu scenariuszowi wprowadzającemu a także regulowanemu poziomowi trudności Manager – Future Technologies potrafi zaoferować godne wyzwanie managerskim wyjadaczom ale i pomóc aspirującym przemysłowcom postawić pierwsze kroki w fascynującym świecie biznesu.

Źródło: Opis dystrybutora

Tagi: astragon Entertainment | Industry Manager: Future Technologies

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.