» Wieści » Identyfikatory Pyrkonu po raz drugi

Identyfikatory Pyrkonu po raz drugi

|

Identyfikatory Pyrkonu po raz drugi

Tegoroczne Identyfikatory Pyrkonu to druga edycja nagrody przyznawanej wspólnie przez Festiwal Fantastyki Pyrkon i serwis Poltergeist. Jej celem jest wyróżnienie osób, które w szczególny sposób zapisały się w pamięci miłośników gier i fantastyki w minionym roku kalendarzowym.

Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach: Literatura i Komiks, Gry oraz Promotor Fantastyki.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w dwóch etapach. W pierwszym zaproszeni przez Festiwal Fantastyki Pyrkon i serwis Poltergeist eksperci, osoby znane i cenione w środowisku miłośników gier i fantastyki, wskażą swoje kandydatury. W ten sposób w każdej kategorii wyłonimy trzy nominacje.

Pyrkon i Poltergeist funkcjonują dzięki fanom i dla fanów. Dlatego w drugim etapie, głos zostanie oddany wszystkim miłośnikom fantastyki, którzy będą mogli zagłosować na nominowane w poszczególnych kategoriach osoby.

Prezentacja nominacji i start głosowania będą miały miejsce jutro, 7 kwietnia, a oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi na Pyrkonie, 25 kwietnia 2015 roku.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Wśród głosujących rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody ufundowane przez serwis Poltergeist i Festiwal Fantastyki Pyrkon.

Autorami oprawy graficznej strony są Dawid Wiącek i Magdalena Madej-Reputakowska.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Koordynatorami plebiscytu są Jacek Woda (Pyrkon) i Emil Marcinkowski (Poltergeist).

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Identyfikatory Pyrkonu | Identyfikatory


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.