» Homeworld: Deserts of Kharak

Homeworld: Deserts of Kharak

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Homeworld: Deserts of Kharak
7.75
7.5
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Homeworld: Deserts of Kharak
Producent: Blackbird Interactive
Wydawca: Gearbox Software
Data premiery (świat): 20 stycznia 2016
Data premiery (Polska): 20 czerwca 2016
Wymagania sprzętowe: Intel Core i3-2100 / AMD A10 5800k, 3 GB RAM, GeForce GT 440 (1024 MB) / Radeon HD 4890 (1024 MB), 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Strona WWW: www.desertsofkharak.com/
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 45,99 EUR

Osadzony na powierzchni RTS jest prequelem klasycznych gier z serii Homeworld. Zgromadź swoją flotę i pokieruj ją do zwycięstwa na ruchomych piaskach Kharaku w tej zniewalającej grze strategicznej. Stworzony przez Blackbird Interactive (studio założone przez weteranów produkcji Homeworld i Company of HeroesHomeworld: Deserts of Kharak zabiera graczy na pustynie Kharaku, gdzie zagrożenie spogląda zza każdej wydmy.

Doświadcz opowieści o początkach

W kampanii Deserts of Kharak zostaje odkryta anomalia w głębi południowej pustyni. Wyrusza ekspedycja, ale historia nie jest tak prosta. Odkryj opowieść o Rachel S'jet, która prowadzi swoich ludzi z misją znalezienia ich przeznaczenia.

Ciężki sprzęt

Przejmij kontrolę nad flotą pojazdów lądowych i powietrznych – od zwinnych jednostek lekkiego ataku do masywnych krążowników – zbudowanych, by zdobywać pustynię.

Przytłaczające otoczenie

Przedzieraj się przez morza ogromnych wydm, głębokie kratery i wrogie kaniony rozsiane na rozległych mapach – wszystko to wiernie oddane w bezprecedensowej skali.

Walka taktyczna

Ustaw swoją flotę, by wykorzystać przewagę wyższego położenia lub twórz zasadzki wzdłuż linii wydm w naziemnej walce. Atakuj wrogie linie zaopatrzenia lub wojska w czołowym starciu.

Strategiczne decyzje

Znaczące wybory w zarządzaniu zasobami, kompozycja floty i badania technologiczne bezpośrednio wpływają na twoje szanse przeżycia.

Sieciowy multiplayer

Walcz w sieci sam lub z przyjaciółmi w różnorodnych trybach, zdobywaj kolejne rangi i zostań najpotężniejszym Kapitanem Floty na Kharaku.

Źródło: Steam

Tagi: Blackbird Interactive | Homeworld | Homeworld: Deserts of Kharak


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.