» Wieści » Hideo Kojima gra bezkompromisowo

Hideo Kojima gra bezkompromisowo

16-04-2010 08:39 | Cubuk

Hideo Kojima gra bezkompromisowo
Hideo Kojima, znany z gier takich jak seria Metal Gear Solid poinformował, że rozpoczął prace nad nowym produktem. Stwierdził jednakże, że to dla niego wielkie ryzyko – gra ma poruszać tematy tabu, a jeśli gra się nie uda, Kojima honorowo wycofa się z branży. O nowym tytule mówi niewiele – jedyne pewniki, podane przez Hideo, to tabu, mechy oraz pewna, otoczona mgłą tajemnicy osoba, dzięki której łatwiej będzie Kojimie stworzyć hit. Czy będzie to Zone of the Enders 3, czy może coś, czego jeszcze nigdy nie widzieliśmy?
Źródło: CD-Action
Tagi: Zone of the Enders | Solid Snake | Metal Gear Solid | Hideo Kojima


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Duke Kris
   
Ocena:
0
Mnie tylko zastanawia co to wnosi do świata PC? Pan Kojima jest związany z konsolami i i dla nich tworzy gry. Jego dzieła trafiają głównie tam i ten news chyba bardziej do działu konsolowego pasuje niż do PC.

Poza tym co to za gra Solid Snake ? Bo z tego co pamiętam Solid Snake to postać występująca w grze Metal Gear Solid. Chyba, że masz na myśli grę: Metal Gear 2: Solid Snake. Solid Snake jest tylko podtytułem

http://en.wikipedia.org/wiki/Metal _Gear_2:_Solid_Snake
16-04-2010 14:26
Adahl
   
Ocena:
0
Aż dla pewności sprawdziłem i nie, nie ma gry "Solid Snake" a jeśli jest to widocznie znają ją tylko wybrańcy bo żadne serwisy o tym nie wspominają. Kto zatwierdził wieść? :> Bo chyba nie powiecie mi, że CD Action wypisuje takie brednie. Jeśli tak to cieszę się, że przestałem dawno temu czytać tę gazetę.
16-04-2010 14:29
Malaggar
   
Ocena:
0
@Adahl: Tę gazetę.
16-04-2010 14:33
Adahl
   
Ocena:
0
A dziękuję za zwrócenie uwagi, już poprawiam. Fakt pozostaje jednak faktem, nie ma takiej gry jak Solid Snake. ;)
16-04-2010 14:36
Dante
   
Ocena:
0
W dziale konsolowym news jest raz na 4 dni, więc my postanowiliśmy pomóc. ^^

Nie no joke, ale będzie buba dla Cubuka za błędy. ;f
16-04-2010 14:40
Duke Kris
   
Ocena:
0
Spoko u nas żałoba trwa :P ale szkoda, że nam do działu nie daliście newsa :P hehe

Jak coś ewentualnie gdzie na forum można Wam wskazać ewentualne błędy? by oszczędzić publicznego linczowania :P i tego, że się czepiamy?
16-04-2010 14:41
Adahl
   
Ocena:
0
Dante proszę bez takich uwag, bo akurat częste zamieszczanie wieści wstrzymaliśmy na czas żałoby. Dajemy tylko te naprawdę ważne. Natomiast zamieszczanie wieści niezwiązanych z działem już nie jest na miejscu. :)

Poza tym nikt tu złośliwości nikomu nie robi, po prostu dziwi nas, że taka wieść przeszła. Ot co. Jeśli mogę to wskazuje błędy na forum, ale ten aż w oczy razi.
16-04-2010 14:43
Dante
   
Ocena:
0
PM. :D

Ale słuchajcie, Kojima fakt, tworzył na konsole, jednak nowa gra nie została zapowiedziana tylko dla nich, więc nie rozumiem o co szum. Gdyby Hideo jasno się wyraził "tworzymy tytuł na konsole" to w mojej opinii news autentycznie jest nie na miejscu.
16-04-2010 14:45
Adahl
   
Ocena:
0
Kojima nigdy nie wyraża się jasno, tego nauczyliśmy się już przez wiele lat. Więc jego słów nigdy nie należy brać całkowicie na poważnie. :) Poza tym spoko, my po prostu dyskutujemy. Przynajmniej są komentarze :P

Najbardziej na łopatki rozkłada tekst, że wycofa się z branży. Ile to już razy słuchaliśmy, że kolejny MGS jest ostatnim z serii? :D
16-04-2010 14:50
Cubuk
   
Ocena:
0
Mea culpa, przepraszam i te sprawy. Dzięki za zauważenie błędu. Co do rozdzielności MGSa i Solid Snake, to tak samo (albo podobnie) było napisane w źródle. Też wydawało mi się to jakoś dziwne, ale nie znam się na MGS więc to zignorowałem. Mój błąd :)
16-04-2010 17:00

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.