» Wieści » Heroes of Might & Magic VI

Heroes of Might & Magic VI

|

Heroes of Might & Magic VI
To wiadomość, która z pewnością zainteresuje wszystkich fanów Heroes of Might & Magic. Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Ubisoft poszukuje ludzi do pracy nad nowym multiplatformowym projektem związanym z uniwersum Might & Magic, pojawiły się wtedy domysły że być może chodzi o szóstą część HoM&M. Wywiad przeprowadzony przez niemiecki serwis Planet.DS z Romainem de Waubertem i Erwanem le Bretonzem z Ubisoftu, wydaje się przynajmniej w części potwierdzać tę teorię. Rozmowa dotyczyła gry Clash of Heroes, która jest spin-offem serii przeznaczonym dla przenośnej konsoli Nintendo, najważniejsza dla nas jest jednak koszulka Wauberta, na której zobaczymy logo i grafikę Heroes of Might & Magic VI. Oczywiście może być to żart, ale jest to chyba mało prawdopodobne. Czy oznacza to, że prace nad szóstką ruszyły pełną parą? Czy w niedługim czasie możemy spodziewać się oficjalnej zapowiedzi tego tytułu? To już zależy tylko od Ubisoftu.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Polygamia
Tagi: Heroes of Might & Magic VI | Heroes of Might & Magic | Ubisoft


Czytaj również

Komentarze


27383
   
Ocena:
0
Fajnie by było, jednak te nowe herosy (4 i 5) niezbyt mnie zachwyciły.
11-08-2009 07:50
Cubuk
    @Thoctar
Ocena:
0
Heroes 4 były OK, ale piąta częścia to koszmarny przerost formy nad treścią
11-08-2009 08:13
27383
   
Ocena:
0
Nie, Heroes 3 były fajne, to znaczy potrafiły mnie wciągnąć. W resztę nawet nie chciało mi się grać dłużej niż 10 minut. Ale to jak ze wszystkim, jednemu się podoba to innemu tamto :)
11-08-2009 09:16
Czarny
   
Ocena:
+1
Koszulka wydaje się klimatem pasować do V, niestety.

Dla mnie Herosi skończyli się na części III z dodatkami. Następne części to już nie było to...
11-08-2009 11:33
Raziell
   
Ocena:
0
True, mnie też tylko Heroes wciągali do 3 części, 4 i 5 już tego nie zdołały zrobić.
11-08-2009 12:32
Cubuk
   
Ocena:
0
HoMM 4 nie są złą grą, jeśli pomyśli się, że to nie są Heroesy, tylko zupełnie inna gra. Za dużo odstęp od klasyki tu jest, by tą grę sprawnie zaakceptować jako HoMM. Czwarta część, jako Heroesy - to nie to. Jako strategia turowa - bardzo dobra gra.

11-08-2009 21:35
Karczmarz
    Hmmm
Ocena:
0
Czy ktoś mógłby mi podać istotne różnice między Herosami III a V, które to tak diametralnie zmieniają ocenę gracza?

Zagrywałem się i w III latami i w V latami, przechodząc wszystkie kampanie i wszystkie dodatki oraz spędzając niezliczone wieczory na multiplayerze i moim zdaniem Heroes V jest grą praktycznie tak samo dobrą jak III.

W Heroes V najważniejszy jest Skill wheel, dzięki któremu jesteśmy w stanie tworzyć szeroki wachlarz strategii pod każdą frakcje - czego nie ma w III i dobór skilli naprawdę ma gigantyczny wpływ na grę. Do tego ilość jednostek oraz 2 możliwości Upgreadów dodają kolejny potencjał strategiczny (np. wybór upgreadu łuczników w Sylvanie zależy od strategi przeciwnika itp.).

Tak więc moim zdaniem V ma praktycznie bardzo zbliżone możliwości jeśli chodzi o eksplorację planszy (III + dodatki co prawda daje więcej ciekawych miejsc, ale chyba nie aż tak znacznie więcej) oraz dużo lepszy rozwój Bohatera. Zaś engine gdy jest bardzo zbliżony (niemal identyczny).

Za to kompletnie nie czaje Herosów IV, które wprowadziły moim zdaniem za wiele zmian i ciesze się że w V ze wszystkich zrezygnowano :)

VI doczekać się nie mogę (a że powstanie to pewniak wcześniej czy później bo to zbyt kultowa gra której potencjał jest tak duży że bez problemu mogłaby wychodzić jak Fifa :P).
12-08-2009 12:31

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.