» Heavy Gear II

Heavy Gear II

Dodał: Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik

Heavy Gear II
10
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 1
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Heavy Gear II
Producent: Activision
Wydawca: Activision
Dystrybutor polski: Licomp Empik Multimedia
Data premiery (świat): 17 czerwca 1999
Data premiery (Polska): 15 czerwca 2000
Wymagania sprzętowe: Pentium II 266 MHz, 64 MB RAM
Nośnik: 1 CD
Strona WWW: www.activision.com/games/heavygeari...
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 24,90 zł

Heavy Gear 2 - produkt Activision, to gra z rodzaju akcji z elementami strategii, rozgrywająca się w dalekiej przyszłości, w 62 wieku.

O dniach Przymierza, kiedy wszystkie Ligi planety Terra Nova zjednoczyły się, aby bronić swego domu przed najazdem z Ziemi, już nie ma śladu. Po czterech cyklach straszliwej wojny Ziemia uznała w końcu niepodległość swojej dawnej kolonii i wycofała swe siły do układu bramy Caprice. Około 30 cykli później rozpętała się nowa wojna. Teraz Terra Nova musi jeszcze raz stawić czoła zagrożeniu z zewnątrz i Ligi ponownie muszą się zjednoczyć, by bronić swego świata przed nadciągającą groźbą ziemskiej dominacji. Gracz, jako dowódca oddziału Heavy Gear odpowiada za bezpieczeństwo swoich ludzi i wykonanie zleconych misji. Aby pokonać wroga najpierw trzeba będzie uzyskać informacje na temat jego sił, uzbrojenia i planowanych ataków.

Poszczególne etapy służby w grze jednoosobowej, jak: "Kampania", "Misje Historyczne", "Szkolenie" i "Natychmiastowy atak" umożliwią uzyskanie stopnia dowódcy sił Heavy Gear. Do dyspozycji gracza jest także pięć trybów gry wieloosobowej. Obszerne menu modyfikacji pozwoli szczegółowo określić cechy grupy pilotów gearów i poprowadzić ich do walki np.: podczas tajnych misji na tyłach wroga. Do dyspozycji oddziału jest duża liczba specjalistycznej bronii i różnorodnej amunicji. Dodatkowo wojskowy sprzęt Trideo pozwoli dowódcy na bieżąco komunikować się z mechanikami, podkomendnymi i polowymi agentami wywiadu.

Podczas walk w przestrzeni kosmicznej liczyć się będzie spryt, szybkość i umiejętność podejmowania decyzji.

Zatem Heavy Gear 2 to gra posiadająca rozbudowaną fabułę, dużą grywalność czyli gwarancję wielu godzin nieprzeciętnej zabawy.
Tagi: Heavy Gear II

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.