» Hard West

Hard West

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Hard West
7.5
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Hard West
Producent: CreativeForge Games
Wydawca: Gambitious Digital Entertainment
Data premiery (świat): 4 listopada 2015
Data premiery (Polska): 4 listopada 2015
Strona WWW: www.kickstarter.com/projects/175235...
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 19,99 euro

W Hard West gracze wcielą się w nieumarłego Warrena, powracającego na ziemię, by wyrównać rachunki, oraz w plejadę barwnych postaci towarzyszących, których losy zawiodą je w najczarniejsze zakamarki ludzkiej duszy. Każdy krok to decyzja, a każda decyzja niesie ze sobą nieuniknione konsekwencje. W mrocznym świecie, gdzie Diabeł snuje swoje intrygi, a Śmierć jest nieodłącznym towarzyszem podróży, skutki podjętych wyborów na zawsze odmienią losy Warrena i każdego, kto się do niego zbliży.

Gracze rozegrają 40 misji pełnych bandytów, kultystów i kanibali. Wraz z rozwojem fabuły zgłębią tajemne plany starożytnych sił a ich kroki odbiją się echem i przyniosą konsekwencje nawet w odległej przyszłości. Zbieranie pokerowych kart pozwoli nabyć potężne umiejętności, a arsenał obejmujący najśmielsze i najdziwniejsze dzieła rusznikarskie z epoki Dzikiego Zachodu umożliwi stawienie czoła niezliczonym taktycznym wyzwaniom i demonicznym przeciwnikom.

Hard West to druga gra warszawskiego studia CreativeForge Games. W produkcji uczestniczyli m.in. scenarzysta Haris Orkin (Company of Heroes 2, Dying Light, seria Call of Juarez) oraz kompozytor Marcin Przybyłowicz (Wiedźmin 3: Dziki Gon).

Źródło: Opis producenta

Tagi: Hard West | CreativeForge Games


Czytaj również

Phantom Doctrine
Szpiedzy tacy jak my
- recenzja
Hard West
Bardzo dziki zachód
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.