» Guild Wars

Guild Wars

Tytuł: Guild Wars
Seria wydawnicza: Platynowa Kolekcja
Producent: ArenaNet
Wydawca: NCsoft
Dystrybutor polski: CD Projekt
Data premiery (świat): 28 kwietnia 2005
Data premiery (Polska): 16 czerwca 2005
Wymagania sprzętowe: Procesor 1 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki z serii ATI Radeon 8500 lub GeForce 3 z 64 MB VRAM, 3 GB HDD, Windows XP/2000/ME/98, dostęp do sieci Internet
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: www.guildwars.com
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 59,90 zł

Długo przed pojawieniem się ludzi, świat Tyrii zamieszkiwała sprowadzona przez bogów rasa węży. Nie były to jednak zwykłe gady, lecz istoty poruszające się w pozycji wyprostowanej, posiadające własny język i bogatą kulturę. Ich misją było zachowanie na ziemi pokoju. Jednak ludzkość, charakteryzująca się nieograniczonym dążeniem do ekspansji, wkrótce zaczęła przejawiać ambicje do samodzielnego władania światem. Starożytne węże, utraciwszy wpływ na losy Tyrii, usunęły się z oczu ludzkości, odeszły w zapomnienie i stały się jedynie mitem... Bogowie raz jeszcze postarali się ułatwić życie mieszkającym na Tyrii istotom i zapobiec w przyszłości zagrożeniom - obdarzyli wszystkie myślące rasy magią. I tym razem nie wzięli pod uwagę chciwości ras. Wkrótce rozpoczęły się wojny o totalną dominację nad światem. Tym razem to ludzie zwrócili się do bogów o interwencję. Ci zebrali ze świata całą magię i zamknęli ją w pięciu Kamieniach Krwi, podzielonych na cztery szkoły magii. Przez wiele lat były one ukryte przed oczami ciekawskich, jednak potężna erupcja wulkanu odkryła je mieszkańcom Tyrii na nowo. Powstałe w latach pokoju gildie, których wpływy nierzadko były potężniejsze od niejednego królestwa, zaczęły teraz walczyć o odpryski Kamieni. Przeciągające się przez kolejne lata współzawodnictwo o pozyskanie jak największej ilości magicznego kruszcu mogło zakończyć tylko jeszcze większe zagrożenie. Rasom Tyrii zaczęły zagrać przeraźliwe bestie z północy. Wkrótce walczące dotąd ze sobą gildie zjednoczyły się, by ramię w ramię bronić granic swych cywilizacji... Ludzkość potrzebuje bohaterów jak nigdy dotąd. Czy staniesz do walki ze złem i obronisz Tyrię od zagłady?
  • Produkt stworzony przez firmę NCsoft - giganta na rynku MMORPG, twórców takich hitów jak Lineage II i City of Heroes!
  • Nie wymaga opłat abonamentowych!
  • Unikalne w grach MMORPG połączenie współzawodnictwa i kooperacji - wykonuj misje z pomocą drużyny lub wyprzedź swoich konkurentów. Rozwijaj fabułę w trybie fabularnym lub zdobywaj sławę wśród społeczności Guild Wars w walkach na arenach PvP.
  • Do 4 postaci na jednym koncie gry! Setki możliwości rozwoju postaci za pomocą profesji podstawowych, dodatkowych, unikalnych atrybutów i umiejętności! Setki przedmiotów, broni, artefaktów, czarów i zadań do wykonania.
  • Doskonała, realistyczna grafika oraz intrygująca fabuła! Prosta w obsłudze nawet dla początkujących w MMORPG graczy.

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Guild Wars | Prophecies

Filmy

» Guild Wars Intro


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.