» Gris

Gris

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Gris
8
Ocena użytkowników
Średnia z 2 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: GRIS
Producent: Nomada Studio
Wydawca: Devolver Digital
Data premiery (świat): 13 grudnia 2018
Strona WWW: nomada.studio/
Platformy: PC, Nintendo Switch
Sugerowana cena wydawcy: 60,99 zł

Gra jest kompletnie wolna od niebezpieczeństw i frustracji związanych z trudnością, skupia się natomiast na eksploracji szczegółowo dopracowanego świata. Dzięki subtelnej grafice, płynnym animacjom i wyjątkowej muzyce świat gry naprawdę tętni życiem. GRIS oferuje lekkie zagadki i sekwencje platformowe, a wyzwania oparte o umiejętności graczy będą zupełnie opcjonalne i dostępne, dopiero gdy główna bohaterka odkryje więcej umiejętności.

Gris to pełna nadziei, zagubiona we własnym życiu dziewczyna, która próbuje poradzić sobie z bolesnymi doświadczeniami. Jej podróż przez ból i smutek odzwierciedla jej sukienka, w której bohaterka odnajdzie coraz to nowe możliwości nawigowania po odartym z kolorów świecie. Wraz z rozwojem historii Gris będzie dojrzewała emocjonalnie i zacznie postrzegać otaczającą ją rzeczywistość w inny sposób, a jej nowe umiejętności pozwolą odkryć niezbadane wcześniej ścieżki.

Odpowiedzialne za grę Nomada Studio znajduje się w Barcelonie, w jego skład wchodzą doświadczeni twórcy i artyści spoza branży gier, którzy mają doświadczenie w ilustracji, malowaniu obrazów, a także grafice cyfrowej. GRIS  jest debiutancką produkcją studia, nad którą pracował także uznany artysta Conrad Roset oraz odpowiedzialny za muzykę Berlinist.

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: Devolver Digital | Nomada Studio | GRIS


Czytaj również

Gris
Pięknie i kolorowo
- recenzja
Absolver
Nie do końca sieciowa walka wręcz
- recenzja
Hotline Miami
Festiwal zbrodni na kwasie
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.