Joe Hill, Rogi
» Wieści » Gra Ja, inkwizytor inspirowana twórczością Piekary pokazana na pierwszym trailerze

Gra Ja, inkwizytor inspirowana twórczością Piekary pokazana na pierwszym trailerze

28-05-2021 08:56 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Gra Ja, inkwizytor inspirowana twórczością Piekary pokazana na pierwszym trailerze

W sieci zamieszczono już pierwszy teaser gry Ja, inkwizytor / I, the Inquisitor, opartej na cyklu powieści dark fantasy o Mordimerze Madderdinie autorstwa Jacka Piekary – zapraszamy do oglądania. Konkretnej daty premiery na razie nie ujawniono, ale tworzące grę studio The Dust planuje zakończyć nad nią prace w 2022 roku.

Informacja prasowa:

I, the Inquisitor będzie grą, w której gracze wcielą się w Inkwizytora Mordimera Madderdina, bohatera, który pod przewodnictwem Świętego Oficjum będzie dbał o ład i porządek Świata, w którym Jezus Chrystus nie umarł na krzyżu, a zszedł z niego, ukarał niewiernych i rządzi światem. Tytułowy bohater gry trafia do miejscowości Koenigstein, miejsca, gdzie rozgrywa się cała fabuła gry. Studio na wrześniowej konferencji podało informację, że planują skupić się na obszarze, który będą mogli dopracować w najdrobniejszych szczegółach.

Kolejne miesiące dla wrocławian będą niezwykle pracowite, studio utrzymuje, że zakończy pracę na grą w 2022 roku, a aktualnie firma skupia się na wersji alpha gry oraz prezentuje tytuł globalnym wydawcom, spośród których wyłoni w tym roku swojego partnera.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: I the Inquisitor | Ja inkwizytor | Jacek Piekara


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.