Joe Hill, Rogi
» Wieści » Ghostrunner trafi na konsole nowej generacji

Ghostrunner trafi na konsole nowej generacji

04-06-2021 09:35 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Ghostrunner trafi na konsole nowej generacji

Polskie studio One More Level poinformowało, że Ghostrunner, wydana w ubiegłym roku cyberpunkowa gra akcji, ukaże się na PlayStation 5 oraz Xbox Series S|X 28 września bieżącego roku.

Opis:

Ghostrunner to intensywna gra akcji FPP, osadzona w ponurej, cyberpunkowej megastrukturze. Wejdź na Wieżę Dharma, ostatnie schronienie ludzkości po apokalipsie. Znajdź drogę na szczyt i zmierz się z bezwzględną Kluczniczką.

Ulice miasta-wieży są pełne przemocy. Kluczniczka Mara rządzi żelazną ręką, za nic mając ludzkie życie.

Zasoby wyczerpują się, a silni wykorzystują słabych. Niedługo zapanuje chaos. Zbliża się decydujące starcie, ostateczna próba przywrócenia ładu, zanim ludzkość stanie w obliczu wymarcia.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Jesteś najbardziej zaawansowanym wojownikiem, jakiego kiedykolwiek stworzono. Przeciwnicy zawsze mają nad tobą przewagę liczebną, ale żaden z nich nie może się z tobą równać. Tnij wrogów monomolekularną kataną, unikaj pocisków dzięki nadludzkiemu refleksowi i stosuj specjalne techniki, by zwyciężyć.

Mechanika typu one-hit-one-kill sprawia, że walka jest szybka i intensywna. Rozpocznij niekończący się taniec ze śmiercią, w którym twoją główną bronią będzie prędkość (a pierwszą i ostatnią deską ratunku gęsto rozmieszczone punkty kontrolne)!

Ghostrunner zapewnia wyjątkowe wrażenia dla jednego gracza: angażującą, brutalną walkę i oryginalną scenerię, która łączy cyberpunk z elementami postapokaliptycznymi. Opowiada o świecie, który już się skończył i o jego mieszkańcach, walczących o przetrwanie.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: informacja prasowa
Tagi: Ghostrunner | One More Level


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.