» Ghostbusters: The Video Game

Ghostbusters: The Video Game

Dodał: Tomasz 'Landovsky' Mendyka

Ghostbusters: The Video Game
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Ghostbusters: The Video Game
Producent: Terminal Reality
Wydawca: Atari / Infogrames
Data premiery (świat): 16 czerwca 2009
Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.6 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 9 GB HDD, Windows XP/Vista
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: www.ghostbustersgame.com
Platformy: PC

Ghostbusters: The Video Game jest kontynuacją dwóch przebojów kinowych opowiadających o grupie specjalnej, której rolą jest wyłapywanie duchów. Film stał się kultowy, a studio Terminal Reality, przy współpracy z Danem Aykroyd'em oraz Haroldem Raims'em (odtwórcami głównych ról w filmie), postara się ten kult podtrzymać - tym razem na ekranach komputerów.

Akcja gry dzieje się w Nowym Jorku w 1991 roku. W mieście sławny stał się główny przeciwnik z pierwszej części filmu - Gozer, a o innych duchach zaczęły powstawać komiksy oraz filmy. Ekipa Ghostbusterów wyczuła, że gdzieś tu działają siły nadprzyrodzone, po czym wkraczają do akcji. Graczowi przyjdzie się wcielić w nowicjusza, który dopiero co dołączył do grupy. Przez pierwsze momenty gry, uczyć się będziemy fachu, a dopiero potem rozpoczniemy poważną walkę z siłami nadprzyrodzonymi.

Główną bronią, którą przyjdzie nam się posługiwać podczas gry jest karabin elektronowy. Nie bez powodu członkowie Ghostbusters noszą na plecach plecaki - są one stworzone z protonu i ich zadaniem jest dostarczanie odpowiedniej energii do puszczenia wiązki elektronu. Dodatkowo otrzymamy kilka gadżetów, takich jak "ektogogle" (pomagające namierzyć ducha) czy też rozmaite pułapki. Za każdego zabitego ducha otrzymamy pieniądze, za które przyjdzie nam kupić nowy sprzęt lub ulepszyć aktualnie posiadany.

Warto dodać jeszcze, że gra wykorzystywać będzie silnik, który pozwoli na wyświetlanie wielu elementów ruchomych na raz. Cóż, w takiej grze może się to okazać dość istotne.
Tagi: Terminal Reality | Ghostbusters: The Video Game

Filmy

» Intro gry
» Ghostbusters : The Video Game - Official Game Trailer

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.