» Wieści » Ghost of Tsushima już dostępne na pecetach

Ghost of Tsushima już dostępne na pecetach

|

Ghost of Tsushima już dostępne na pecetach

Do sprzedaży na PC trafiło właśnie Ghost of Tsushima: Director's Cut, wielokrotnie nagradzana gra akcji, wydana pierwotnie na PS5 w 2020 roku, wzbogacona o wszystkie dostępne dodatki. W rozszerzeniu newsa znajdziecie premierowy zwiastun tej produkcji – zachęcamy do oglądania!

W czasie podboju na wschodzie w drugiej połowie XIII wieku mongolskie imperium rozgromiło całe państwa. Tylko Cuszima dzieli potężną mongolską flotę dowodzoną przez bezwzględnego, przebiegłego Khotun-chana od głównej wyspy Japonii.

Gdy wyspa przyjmuje na siebie gniew pierwszej fali Mongołów, dzielny samuraj Jin Sakai postanawia stawić im opór. Jako jeden z ostatnich przedstawicieli swego klanu pragnie zrobić wszystko, aby ochronić swój lud i ocalić ojczyznę. W tym celu będzie musiał porzucić samurajskie tradycje, które go ukształtowały, i stworzyć własną drogę – drogę Ducha, tym samym wypowiadając najeźdźcom niekonwencjonalną wojnę o wolność Cuszimy.

  • Graj w Ghost of Tsushima z odblokowanym limitem klatek na sekundę i szeregiem opcji graficznych dostosowanych do różnych rodzajów sprzętu, od najnowocześniejszych PC po przenośne komputery gamingowe*.
  • Dostrzeż jeszcze więcej dzięki obsłudze obrazu ultrapanoramicznego (21:9), superpanoramicznego (32:9), a nawet formatu 48:9 w konfiguracji z trzema monitorami.
  • Zwiększ wydajność dzięki technologiom skalowania i generowania klatek, takim jak NVIDIA DLSS 3, AMD FSR 3 i Intel XeSS. Technologie NVIDIA Reflex oraz zwiększająca jakość obrazu NVIDIA DLAA również są obsługiwane.
  • Synchronizacja ruchu warg dla języka japońskiego – ciesz się większą autentycznością z synchronizacją ruchu warg dla japońskiego dubbingu, która jest możliwa dzięki renderowaniu przerywników filmowych w czasie rzeczywistym.
  • Zdecyduj, w jaki sposób kontrolujesz akcję: korzystaj z efektów dotykowych i adaptacyjnych efektów „Trigger” kontrolera DualSense w trybie przewodowym…
  • …albo używaj klawiatury i myszy z w pełni konfigurowalnym sterowaniem.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Ghost of Tsushima: Director's Cut | Ghost of Tsushima


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.