» Wieści » Ghost Keeper: zapowiedziano duchowego następcę Ghost Mastera

Ghost Keeper: zapowiedziano duchowego następcę Ghost Mastera

|

Ghost Keeper: zapowiedziano duchowego następcę Ghost Mastera

Polskie studio Gaming Factory wypuściło pierwszą zapowiedź Ghost Keepera, gry przygodowo-strategicznej, w której będziemy przewodzić duchami i demonami, aby napełnić strachem mieszkańców nawiedzanych przez nas posiadłości. Akcja ma zostać osadzona w realiach XIX-wiecznej Anglii, a szyki będzie nam krzyżowało walczące ze zjawiskami nadprzyrodzonymi Bractwo. Produkcja ta ma trafić do sprzedaży w 2025 roku, ale na razie nie podano konkretnej daty premiery.

Zapowiedź:

Ghost Keeper łączy klasyczne elementy z ukochanych oldschoolowych gier tego gatunku z różnymi nowoczesnymi innowacjami, pozwalając ci zagłębić się w ostateczne doświadczenie straszenia. Zostań przywódcą grupy osobliwych potworów i przeżyj równie dziwne przygody osadzone w klimacie XIX-wiecznej Anglii.

 Rozkazuj duchom, demonom i bestiom, by pokonać swych przeciwników. Korzystaj z ich unikalnych umiejętności i rozwijaj ich moce. Każdy z Twoich sługusów oferuje coś wyjątkowego, więc wybieraj mądrze.


Pamiętaj, że wścibskie Bractwo jest zawsze w pobliżu. Eliminowanie jego członków i wykradanie ich sekretów jest niebezpieczne, jednak wiąże się ze wspaniałą nagrodą. Zwycięzca może być tylko jeden.


Prawdziwy Ghost Keeper wykorzystuje nadarzające się okazje i umie podejmować trudne decyzje. Przetestuj swój spryt i inteligencję! Czy Twoje zdolności planowania, zarządzania i straszenia okażą się wystarczająco skuteczne?


Zachwyć się piękną XIX-wieczną scenerią i zaraźliwym, groteskowym humorem. Ciesz się przyjemną dla oka oprawą wizualną i na własnej skórze doświadcz jak przerażająco zabawne może być straszenie żywych!

 

  • Przejmij kontrolę nad duchami, demonami i potworami, wykorzystaj ich unikalne zdolności, aby pokonać wrogów.
  • Walcz ze złośliwym Bractwem, pokaż światu, kto jest najlepszym opiekunem przerażających stworzeń.
  • Wykorzystuj zróżnicowane strategie, nigdy nie ma tylko jednej drogi do zwycięstwa - sposób, w jaki prowadzisz, zależy wyłącznie od ciebie.
  • Ciesz się prawdziwie groteskowym podejściem, bądź świadkiem wielu dziwacznych sytuacji opowiadanych przez osobliwego, złośliwego narratora.
  • Podziwiaj scenerię epoki wiktoriańskiej, lokacje, styl i atmosferę, które urzekną cię na każdym kolejnym poziomie.
  • Pamiętaj, że tylko poprzez strach możesz zdobyć prawdziwą moc.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Steam
Tagi: Ghost Keeper

Komentarze


Johny
   
Ocena:
+1

Ghost Keeper: zapowiedziano duchowego następcę Ghost Mastera

Genialny nagłówek :). Uwielbiam taki humor językowy :).

06-06-2024 22:15

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.