» Wieści » Geralt z Rivii w Soulcaliburze

Geralt z Rivii w Soulcaliburze

|

Geralt z Rivii w Soulcaliburze

Od kilku tygodni CD Projekt RED sugerował, że Geralt może pojawić się w grze innego studia. Dzisiaj ujawniono, że chodzi o Soulcalibur VI. Gra trafi na PC i konsole jeszcze w tym roku, a zobaczymy w niej zarówno wiedźmina, jak i Kaer Morhen.

Soulcalibur VI to kolejna odsłona powstającej od 1995 roku serii bijatyk osadzonej w fantastycznej wersji XVI wieku. Jej fabuła skupia się na rywalizacji o dwa legendarne miecze (zły Soul Edge i dobry Soul Calibur), w której walczą oryginalne powracające postacie oraz pojawiający się gościnnie bohaterowie innych tytułów. W piątej odsłonie w takim charakterze pojawił się Ezio Auditore z Assassin's Creed II, wcześniej widzieliśmy Linka z Legend of Zelda czy Yodę i Dartha Vadera.

Gracze, którzy zdecydują się na wybór Geralta z Rivii, otrzymają do dyspozycji jego charakterystyczny styl walki oparty na połączeniu fechtunku, Znaków i eliksirów. Głosu wiedźminowi ponownie użyczy Doug Cockle, a walkom w Kaer Morhen towarzyszyć będzie utwór "Hunt or be Hunted" ze ścieżki dźwiękowej Wiedźmina 3.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Swoimi przemyśleniami podzielił się Marcin Momot, koordynator społeczności studia CD Projekt RED:

Soulcalibur jest doskonale znany w świecie bijatyk z przyjmowania kultowych postaci gościnnych. Kiedy zwrócono się do nas z pomysłem połączenia obu światów, uznaliśmy że społeczność będzie się doskonale bawić, grając wiedźminem. Współpracowaliśmy z grafikami z Bandai Namco, aby wiernie odtworzyć Geralta i udostępniliśmy oryginalne zasoby z Wiedźmina 3, takie jak model wiedźmina, animacje czy uzbrojenie. Myślę, że Bandai Namco doskonale się spisało, ujmując wszystkie szczegóły i wprowadzając Geralta do serii Soulcalibur w sposób, który na pewno spodoba się fanom obu serii.

Udostępniono również przedstawiający Geralta zwiastun i pierwsze zrzuty ekranu:

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: informacja prasowa
Tagi: The Witcher | Wiedźmin | Soulcalibur | Soulcalibur VI | CD Projekt RED | Bandai Namco Entertainment


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.