» Wieści » Garść informacji na temat polskiej wersji Civilization V

Garść informacji na temat polskiej wersji Civilization V

09-08-2010 12:07 | Artur 'Morus' Sośniak

Garść informacji na temat polskiej wersji Civilization V
Cenega, dystrybutor firmy 2K w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech i Słowacji informuje, że Sid Meier's Civilization V zostanie przetłumaczone na język polski za pomocą aktualizacji gry na platformie Steam. Polska wersja dostępna będzie dla wszystkich w darmowej, automatycznej aktualizacji do gry.

Wydawca oraz dystrybutor gry zdecydowali się na taki krok, aby nie opóźnić premiery gry w Polsce. W związku z tym, gracze w kraju będą mogli się cieszyć polskim wydaniem gry (instrukcja oraz pudełko w polskiej wersji, gra w języku angielskim) równo z resztą Europy, czyli już 24 września br. Aktualizacja językowa spolszczająca grę pojawi się po premierze i zostanie pobrana automatycznie za pomocą platformy Steam.

Civilization V odnowi podejście do klasycznych strategii turowych, dzięki zastosowaniu nowego silnika, zbudowanego specjalnie na potrzeby tej flagowej odsłony serii Civilization. Gracze otrzymają zupełnie nowy system bitew, pogłębioną możliwość dyplomacji i masę rozszerzonych opcji, które dostarczą niezapomnianych przeżyć na wiele godzin. Szansa obrony i rozbudowy swojej cywilizacji na drodze do stworzenia największego światowego imperium nadarzy się już tej jesieni na komputerach PC.

Civilization V wyznacza dla serii nowy kierunek wraz z wprowadzeniem do mapy rozgrywki podziału na sześciokątne pola. To jeszcze więcej strategii, bardziej realistyczna rozgrywka i możliwość bardziej szczegółowej eksploracji obszaru gry. Nowy silnik zapewnia spektakularne efekty graficzne, które przybliżą graczy do prawdziwego doświadczenia Cywilizacji.

Po raz pierwszy w historii serii przywódcy nacji będą w pełni animowani i w czasie interakcji z graczami będą mówić w swoim ojczystym języku. Dodatek w postaci broni dystansowych umożliwi graczom prowadzenie ostrzału zza linii frontu, wymuszając bardziej przemyślane strategie na polu bitwy.

Poza szeregiem nowych opcji debiutujących w samej rozgrywce, Civilization V wprowadzi rozszerzone narzędzia dla społeczności, możliwość modowania i opcje gry wieloosobowej.

Po więcej informacji na temat Sid Meier's Civilization V zapraszamy na
stronę [url=www.civilization.com.]Civilization.com[/url].
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Cenega Polska
Tagi: Sid Meier's Civilization V | Civilization V


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.