» Wieści » Gameplay Amnesia: The Bunker zaprezentowany

Gameplay Amnesia: The Bunker zaprezentowany

|

Gameplay Amnesia: The Bunker zaprezentowany

W sieci pojawił się dziesięciominutowe nagranie rozgrywki z AmnesiaThe Bunker, kolejnej części serii gier grozy Amnesia od niezależnego szwedzkiego studia Frictional Games. Pokazano tu między innymi eksplorację tytułowego bunkra i mechanikę walki. Premiera gry została zaplanowana na 23 maja.

Amnesia: The Bunker to pierwszoosobowy horror od twórców gier SOMA i Amnesia.

Tylko ty, opuszczony bunkier z czasów I wojny światowej i jeden nabój w komorze. Musisz stawić czoła śmiertelnemu niebezpieczeństwu, które czyha w ciemności. Światło musi się świecić za wszelką cenę. Wytrwaj, znajdź wyjście i przeżyj. Tylko dla graczy o bardzo mocnych nerwach.

Napięcie rośnie
Zanurz się w rozgrywce surwiwalowej, która stawia na swobodę działania. Wcielisz się w postać francuskiego żołnierza, Henriego Clémenta, który liczyć może tylko na swój rewolwer, głośną latarkę dynamo i niewielką ilość zapasów, które po odnalezieniu w świecie wykorzysta to tworzenia nowych rzeczy. Dzięki systemowi losowości i nieprzewidywalnym zachowaniom żadna rozgrywka nie będzie taka sama.

Czyhają na ciebie różne zagrożenia, które reagują na każdy twój ruch i dźwięk, więc musisz dopasować swój styl gry, by przetrwać to piekło. Każda decyzja wpływa na wydarzenia w grze, każda akcja niesie za sobą reakcję.

Uciec przed koszmarem
Rozwiązuj problemy na swój własny sposób w półotwartym świecie. Musisz eksplorować bunkier i eksperymentować, by odnaleźć wyjście. Dowiedz się, co tu się dzieje. Co się z pozostałymi żołnierzami? Gdzie podziali się wszyscy oficerowie? Jakie zło czai się w tym piekle na ziemi? Rozwiąż zagadki Bunkra i zwiedź każdy zakątek tego bezlitosnego sandboxa, by zwiększyć swoje szanse na przeżycie.

  • Dynamiczne i wszechobecne potwory reagujące na działania gracza.
  • Ciągłe napięcie – czas jest twoim wrogiem.
  • Funkcjonalne, oparte na fizyce interakcje ze światem.
  • Szukaj zasobów i twórz narzędzia, by przetrwać.
  • Mnogość rozwiązań dla różnych problemów w nieliniowym otwartym świecie.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: informacja prasowa
Tagi: Amnesia: The Bunker | Frictional Games


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.