» Gamedec

Gamedec

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Gamedec
5.5
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Gamedec
Producent: Anshar Studios
Wydawca: Anshar Studios
Data premiery (świat): 2020
Data premiery (Polska): 2020
Wymagania sprzętowe: Intel Core i5-3570 3.4 GHz / AMD FX-6300; 4 GB RAM; NVIDIA GeForce GTX 550 / ATI Radeon HD 6XXX; Windows 7 SP1 / 8.1 / 10 64-bit; 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Nośnik: dystrybucja cyfrowa
Strona WWW: gamedec.com/
Platformy: PC, Nintendo Switch

Będziesz tropić przestępców w wirtualnych światach. Bogatych, zepsutych biznesmenów, matek, które chcą lepszego życia dla swoich dzieci, lub korporacje z planami przepisania ludzkości na nowo. Czy działają samotnie, czy też są tylko marionetkami? Co oznacza dla ciebie lub dla nich "szczęśliwe zakończenie"? Każda decyzja, którą podejmujesz, kształtuje świat gry i osobowość twojej postaci. Niektóre decyzje będą wydawały się słuszne, a inne pociągną za sobą nieoczekiwane konsekwencje. Gra nieustannie dostosowuje się do twoich wyborów i nigdy cię nie osądza – tylko ty możesz to zrobić.

Witaj w Warsaw City XXII wieku, gdzie to, co rzeczywiste jest pojęciem względnym, a "życie" i "śmierć" mają wiele znaczeń. Wirtualne światy są źródłem realnych problemów, jak pożądanie, lenistwo, zazdrość czy chorobliwa duma. Dlatego mieszkańcy wirtualnych światów-gier potrzebują specjalistów – Gamedeców, którzy odkrywają oszustwa ukryte rzeczywistościach swoich klientów. Dziki Zachód lub dżungla prehistorycznego parku rozrywki, w tych i wielu innych światach, stawiają czoła ludzkiej naturze, która mimo wielu zmian, pozostała taka sama…

Gamedec za sprawą takich mechanik jak: Kodeks, Aspekty i Dedukcja sięga do fundamentów gatunku RPG. Tocz zawiłe dyskusje, ujawniaj lub twórz sieci intrygi, ratuj życie lub odkrywaj niezwykłe relacje między światami wirtualnymi a ich mieszkańcami. Gra, wzorując się na istocie klasycznych gier RPG, skupia się na rozwoju postaci w zależności od wyboru. Gamedec daje ci swobodę podejścia do sytuacji z wielu punktów widzenia, zamiast wymuszania jednego rozwiązania. Pamiętaj: tutaj wybór należy do ciebie.

Główne cechy gry:

  • Wejdź w interakcję z postaciami, gromadź danych potrzebne do przeprowadzenia śledztwa i uzyskaj dostęp do różnych opcji dialogowych, które odkryjesz w zależności od podjętych wyborów, rozwiniętych umiejętności i zdobytej wiedzy.
  • Odkryj liczne wirtualne światy — od z pozoru sielskich farmy, przez cyberpunkowe mroczne rzeczywistości, aż po wymyślne krainy fantasy.
  • Wykorzystaj swój Kodeks i Dedukcję, aby rozszyfrować fakty i dowody, które popchną Twoje śledztwo do przodu. Znajdź odpowiedź na postawione pytania i odpowiednio reaguj na wydarzenia w trakcie rozwoju gry
  • Kształtuj swoją postać poprzez działania, które dają pozytywne lub negatywne efekty. Określ, jak chcesz być postrzegany przez innych, wybierając cechy, które odpowiadają Twojemu stylowi gry. Rozwijaj postać poprzez swoje decyzje, wybory i działania.
  • Spotykaj przeróżne postacie w Realium i Virtualium, które mogą być przyjaźnie lub wrogo nastawione. Ich zachowanie zależeć będzie wyłącznie od podjętych przez ciebie decyzji.

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: GAMEDEC | Anshar Studios | Marcin Przybyłek


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.