» GRID 2

GRID 2

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

GRID 2
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: GRID 2
Producent: Codemasters
Wydawca: Codemasters
Dystrybutor polski: CDP.pl
Data premiery (świat): 28 maja 2013
Data premiery (Polska): 31 maja 2013
Wymagania sprzętowe: Core i7 2,6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1024 MB (GeForce GTX 560 lub lepsza), 15 GB wolnego miejsca na dysku, Windows Vista/7/8, połączanie z Internetem
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: www.codemasters.com/uk/grid-2/360/
Platformy: PC

GRID 2 to kontynuacja wydanej w 2008 roku gry Race Driver: GRID. Ścigamy się na trasach w Europie, Ameryce Północnej i Azji, stopniowo zdobywając szacunek i pozycję. Jeździć będziemy zarówno po zamkniętych torach, jak i miejskich ulicach, a wśród samochodów za kierownicą których zasiądziemy są Ford Mustang Mach 1, Chevrolet Camaro SS, McLaren MP4-12C czy Mercedes SL65 AMG.

Twórcy starali się połączyć model zręcznościowy z realizmem rozgrywki. W zachowaniu tego drugiego pomóc ma model zniszczeń uwzględniający uszkodzenia samochodu w 30 strefach. Zderzenia powodują nie tylko pozostawianie części karoserii na torze, ale i wpływają na prowadzenie pojazdu. Nieudany manewr można jednak naprawić dzięki znanemu z pierwszej części systemowi flashback, który pozwala cofnąć czas o kilka sekund.

Sztuczną inteligencję przeciwników zaprojektowano w taki sposób, żeby reagowała na agresywną jazdę gracza i odpłacała tym samym.
Tagi: Grid 2 | GRID


Czytaj również

GRID 2
Jestem kierowcą. Znowu.
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.