» Wieści » Front Mission Evolved w planie wydawniczym Cenega

Front Mission Evolved w planie wydawniczym Cenega

31-08-2010 15:53 | Michał 'Charger' Mularski

Front Mission Evolved w planie wydawniczym Cenega
Cenega, wyłączny partner firmy Square-Enix Europe w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością informuje, że Front Mission Evolved, tworzony przy współpracy Double Helix Games i Square Enix, będzie dostępny w sprzedaży w Polsce na PS3, Xbox 360 i technologii 3D dla PC z Windows w październiku 2010.

Pierwsza tego rodzaju gra w serii, Front Mission Evolved jest pełną akcji strzelaniną z widokiem z trzeciej osoby i następną częścią klasycznej serii Front Mission. Gracz przejmie pełną kontrolę nad Wanzerem, masywną, humanoidalną i w pełni modyfikowalną maszyną wojenną, w kampanii dla jednego gracza jak i rozgrywce wieloosobowej.

W produkcji gracze są wrzucani głęboko w wir destrukcji, konspiracji, kruchych sojuszy i walk w intensywnych warunkach wojennych. W czasach, gdy człowiek dąży do stworzenia doskonałej humanoidalnej maszyny wojennej w walce przeciwko terrorowi.

Larry Sparks, wiceprezes marki Square Enix, komentuje: "Jesteśmy podekscytowani wypuszczeniem nowego intensywnego epizodu klasycznej serii i zapraszamy obecnych fanów i graczy niezaznajomionych z serią do rozkoszowania się całą akcją jaką Front Mission Evolved ma do zaoferowania."
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja Prasowa
Tagi: Cenega | Square Enix | Front Mission Evolved


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.