» Wieści » Fat Dog Games ogłasza wydanie 5 nowych tytułów!

Fat Dog Games ogłasza wydanie 5 nowych tytułów!

13-07-2017 09:20 | Henryk Tur

Fat Dog Games ogłasza wydanie 5 nowych tytułów!

Dynamicznie rozwijające się studio Fat Dog Games, wydawca mrocznej gry przygodowej Inner Voices, ogłosił publikację pięciu nowych produkcji na PC, a do końca roku w katalogu firmy pojawią się tytuły również na konsole.

Aktualnie pod skrzydłami wydawcy zostaną opublikowane gry reprezentujące różne style i gatunki. Wśród nich znajdują się:

War Builder League - to gra stworzona przez Rafała Włoska, Lead Designera This War of Mine i Anomaly 2, oraz jego studio Cyber Prophet. WBL jest strategicznym, multiplayerowym shooterem w stylu Build 'em Up, w którym gracz konstruuje i rozwija machiny wojenne. Gra, oprócz tradycyjnego gameplay’u, będzie oferowała również mechanikę elektronicznej bitwy. Jej akcja rozgrywa się w mrocznym, futurystycznym świecie.The Chronicles of Nyanya to klasyczna gra RPG, pełna dramatu, humoru, nielinearnych zadań z wieloma możliwościami ich rozwiązania i przede wszystkim…kotów. Jest to historia pozornie zwykłej kotki, która postanawia zostać miausasynem i uratować świat Nyanyii. Współautorką projektu jest Ilona Myszkowska, twórczyni popularnej chatolandia.pl.

Indygo to stworzona przez Pigmentum Studio klimatyczna, zaangażowana społecznie gra narracyjna z elementami przygodówki oraz point ’n’ click. Opowiada historię malarza, który cierpi na depresję i izoluje się od reszty świata. Akcja Indygo rozgrywa się w jednym pokoju. Gra posiada kilka zakończeń.


Exorder jest taktyczną grą turową stworzoną przez Solid9 Studio, której fabuła skupia się wokół konfliktu między trzema państwami. Gra posiada tryb zarówno dla pojedynczego, jak i dla wielu graczy, którym oferuje możliwość toczenia potyczek.

Apparition to pierwszoosobowa gra survival horror, której głównym celem jest rozmawianie z duchami poprzez tabliczkę Ouija. Jesteśmy badaczem zjawisk paranormalnych który udał się do Old House Woods w Mathews County, Virginia, USA i jego zadaniem jest dokumentacja działalności duchów.

Informacje o datach premier gier pojawią się wkrótce.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Fat Dog Games | Inner Voices | Simulation Games Studio | The Chronicles of Nyanya | War Builder League | Indygo | Exorder | Apparition | Pigmentum Studio


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.