» Wieści » Fallout: New Vegas za darmo w Epic Games Store

Fallout: New Vegas za darmo w Epic Games Store

|

Fallout: New Vegas za darmo w Epic Games Store

Do czwartku 1 czerwca, do godziny 17:00, użytkownicy sklepu Epic Games Store mogą za darmo dodać do swoich bibliotek grę Fallout: New Vegas w wersji Edycja Ostateczna, zawierającą następujące rozszerzenia: Krwawa Forsa, Szczere Serca, Smutki Starego Świata, Droga przez pustkowia, Wyposażenie Kuriera oraz Arsenał Zbrojmistrzów.

Witamy w Vegas. New Vegas.

To miasto, w którym najpierw kopiesz sobie własny grób, a następnie strzelają ci w głowę i zostawiają na pewną śmierć. A dopiero później zaczyna być nieprzyjemnie! To miasto marzycieli i desperatów, rozdarte przez wojujące frakcje, walczące o całkowitą kontrolę nad tą pustynną oazą. To miejsce, w którym właściwy człowiek z właściwym uzbrojeniem potrafi wyrobić sobie markę i po drodze narobić sobie licznych wrogów.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Niezależnie od tego, czy masz już na koncie odkrywanie pustyni Mojave czy grasz w tę grę po raz pierwszy, znajdziesz więcej przyjaciół i wrogów, więcej konsekwencji swoich wyborów i więcej okazji do przeżycia chwały lub hańby na pustkowiu. Wybory, których dokonasz, będą kluczowe dla twojego przetrwania.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Epic Games Store
Tagi: Epic Games Store | Bethesda Softworks | Fallout: New Vegas


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.