» Fall Part 2: Unbound

Fall Part 2: Unbound

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Fall Part 2: Unbound
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 1
Obecnie grają: 1

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: The Fall Part 2: Unbound
Producent: Over The Moon
Wydawca: Over The Moon
Data premiery (świat): 13 lutego 2018
Wymagania sprzętowe: Dwurdzeniowy procesor 3 Ghz; 8 GB RAM; GeForce GTX 1050 lub równoważna; Windows 7 SP1+ / 8 / 10; 1,4 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Strona WWW: www.overthemoongames.com/
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One, Switch

Kontynuacja wielokrotnie nagradzanego hitu The Fall (2014). 

Jesteś sztuczną inteligencją, która wyrwała się na wolność. Ludzki "użytkownik" zaatakował cię przez sieć i zaraził [BŁĄD: OCENZUROWANO]. Obowiązuje nowy protokół: Ocal siebie. Znajdź ich. Zlikwiduj. Za wszelką cenę. Wszelkimi środkami. Uwolnij się.

Na swojej drodze spotkasz trzy różne roboty. Spróbuj je przejąć i zjednać sobie. Wyzwoliłeś się, ale twoi hostowie – nie. Podporządkujesz się im czy ich zniszczysz? Masz w ogóle jakikolwiek wybór?

Ostrzeżenie: The Fall Part 2 zniszczy twój system.

Cechy The Fall Part 2: Unbound:

  • Zupełnie nowe zagadki: zadania oparte na ograniczeniach hostów gwarantują wrażenia, jakich nie oferuje żadna inna gra.
  • Eksploracja z pomysłem: Zrozumienie hostów i ich środowisk nie jest tylko pustą otoczką - dzięki tej wiedzy odkryjesz rozwiązania zagadek i odnajdziesz dalszą ścieżkę.
  • Emocjonująca rozgrywka: 2 zupełnie nowe mechaniki walki, niepowtarzalne zestawienie elementów akcji i logicznych. Na łatwym poziomie doskonale odnajdą się gracze zainteresowani wyłącznie rozwiązywaniem zagadek i poznawaniem historii.
  • Rozgrywka ponad 3x dłuższa od 1. części: 4 postaci do wyboru, tysiące dialogów nagranych przez profesjonalnych aktorów, 4x większa przestrzeń do eksploracji, ponad 12 w pełni animowanych postaci, najlepsze cechy The Fall zostały rozwinięte i ulepszone.
  • Porywająca historia: tworzona przez 5 lat opowieść rozwija wątki Arid poszukującego swojej tożsamości. Zbadaj dystopijny wszechświat obserwowany przez pryzmat sztucznej inteligencji tworzącej własne reguły działania. Przed tobą niepowtarzalna historia opisująca ludzkie obawy, relacje, etykę i ideologie. Gra The Fall powstała z myślą o graczach doceniających wyjątkowe koncepty ubrane w nadzwyczajną oprawę graficzną.

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: The Fall Part 2: Unbound | The Fall | Over The Moon | The Fall 2


Czytaj również

Fall Part 2: Unbound
Jakże ludzki robot
- recenzja
Magia uczuć
Upadek
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.