» Wieści » FIFA 11 najszybciej sprzedającą się grą sportową

FIFA 11 najszybciej sprzedającą się grą sportową

05-10-2010 12:38 | Łukasz 'Qrchac' Kowalski

FIFA 11 najszybciej sprzedającą się grą sportową
Electronic Arts może być co najmniej usatysfakcjonowane z otwarcia najnowszej odsłony swojego sztandarowego produktu, jakim jest FIFA. Jak podaje IGN, wg wewnętrznych szacunków firmy pobity został poprzedni rekord sprzedaży. W ciągu pięciu dni poprzedniego tygodnia sprzedano ponad 2.6 milionów kopii w Ameryce Północnej oraz Europie.

To jest kolejny kamień milowy dla EA Sports - pobiliśmy rekord sprzedaży, krytycy oceniają FIFĘ 11 jako najbardziej realistyczny i innowacyjny tytuł jaki do tej pory stworzono, fani łączą się i współzawodniczą z graczami na całym świecie i mamy rekordowo dużą ilość online'owych sesji meczowych. - powiedział Peter Moore, Prezes EA Sports.

EA szacuje podniesienie sprzedaży gry w stosunku do poprzedniej części o 29% i zysku o 150 milionów USD. Pierwsze dwa dni od wypuszczenia tytułu na rynek europejski (1-2 października) okazały się najbardziej intensywnym okresem gry online w historii EA Sports.

EA ogłosiło również, że tryb FIFA 11 Ultimate Team będzie dostępny za darmo dla użytkowników PlayStation 3 oraz Xboxów 360 jeszcze w listopadzie tego roku.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: IGN
Tagi: FIFA 11 | EA Sports


Czytaj również

FIFA 19
Fifa 18, ale bardziej
- recenzja
FIFA 18
Ładniej, taktyczniej, wolniej... lepiej?
- recenzja
FIFA 16
Jest inaczej, ale czy lepiej?
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.