» FIFA 11

FIFA 11

Dodał: Tomasz 'Landovsky' Mendyka

Tytuł: FIFA 11
Producent: EA Sports
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Dystrybutor polski: Electronic Arts Polska
Data premiery (świat): 28 września 2010
Data premiery (Polska): 1 października 2010
Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 1.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB RAM (GeForce 8800 lub lepsza), 6,5 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Strona WWW: fifa.easports.com
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 149,90 zł

Rok 2010 może się okazać przełomowy dla symulatorów piłkarskiej rywalizacji. Zarówno PES, jaki i najnowsza FIFA planują uderzyć produkcjami odnowionymi. Oto co w FIFA 11 zaoferuje nam Electronic Arts.

Główną nowością jest system Presonality Plus, który ma sprawić iż statystyki zawodników mają się przekładać na to, co będą w stanie pokazać na boisku. Tym samym Ci, którzy w statystykach będą mieli liczbę wyższą niż 90, będą wyróżniać się, natomiast Ci ze zdecydowanie mniejszym wskaźnikiem zdolności - będą prezentowali niski poziom jakości. Dodatkowo każdy z grajków będzie miał pasek "working rate", który pozwoli nam sprawdzić stopień przyłożenia danego zawodnika do swoich piłkarskich obowiązków.

Modele piłkarzy będą składać się ze 130 osobno animowanych elementów, dzięki czemu każdy będzie miał unikalny sposób zachowań. Dodatkowo do trzech podstawowych sylwetek zawodników, dodano jeszcze sześć. Warto jeszcze wspomnieć, że piłkarze którzy brali czynny udział w tworzeniu najnowszej odsłony gry, będą mieli swój unikalne modele.

Dopracowano zarówno budowę każdego z elementów ciała, jak i wygląd koszulek. Dodatkowo w grze ujrzymy masę nowych cieszynek, dzięki czemu proces tworzenia gracza będzie zdecydowanie ciekawszy.

Jeśli chodzi o soundtrack, to... każdy użytkownik będzie miał swoją unikalną ścieżkę dźwiękową. Jak to możliwe? Otóż pierwszy raz w historii serii FIFA gracz będzie mógł wgrać do gry swoje własne kawałki, co zdecydowanie umili kontakty z grą. Dodatkowo ustalić możemy, jaka muzyka towarzyszyć będzie zawodnikom przy wchodzeniu na murawę czy też w momencie celebrowania zdobytej bramki.

W grze nie zobaczymy żadnych nowych trybów rozgrywki. Nie jest to jednak wadą, ponieważ ostatnia odsłona oferowała już na prawdę wiele.
Tagi: FIFA 11

Filmy

» Trailer


Czytaj również

Komentarze


40896

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
fifa jest super, muszę sobie kupic. Ea znowu dała niezłą popisówkę. Chelsea rządzi!!!!!
07-06-2011 19:23

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.