» Wieści » FIFA 11 - 28 września w USA, w Europie 1 października

FIFA 11 - 28 września w USA, w Europie 1 października

08-07-2010 10:09 | Bartek 'Dante' Dudek

FIFA 11 - 28 września w USA, w Europie 1 października
Na oficjalnej stronie Electronic Arts podano informację, iż nowa edycja najpopularniejszego symulatora gry w piłkę nożną, czyli FIFA 11 ukaże się 28 września za oceanem, a trzy dni później na Starym Kontynencie.

Ponadto, twórcy ujawnili jedną z nowości, która będzie do dyspozycji graczy. Mowa tu o Creation Center (centrum kreacji). Dzięki temu narzędziu, użytkownicy będą mogli tworzyć własnych piłkarzy, a nawet całe drużyny. Do dyspozycji zostanie oddanych szereg opcji: ustawienie atrybutów, akcesoriów czy elementów temperamentu "kopacza", natomiast w przypadku drużyn ustalimy barwy klubowe oraz herb. Ponadto naszymi tworami będziemy mogli dzielić się z przyjaciółmi i brać udział w turniejach czy pojedynczych meczach.

Otrzymamy również możliwość odtwarzania podczas gry własnych utworów muzycznych, znajdujących się na naszym dysku twardym, a nawet przypiszemy poszczególne piosenki do wybranych przez nas drużyn, które brzmieć będą jako hymn, podczas przerwy meczowej czy po strzelonej bramce.

Garść screenów prezentujących "Creation Center"
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: VG247
Tagi: FIFA 11


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.