» F.E.A.R.

F.E.A.R.

Dodał: Tomasz 'Zolf' Rajca

F.E.A.R.
7.83
Ocena użytkowników
Średnia z 18 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 7
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: F.E.A.R.
Seria wydawnicza: eXtra Klasyka Hit
Producent: Monolith Productions
Wydawca: Vivendi Games
Dystrybutor polski: CD Projekt
Data premiery (świat): 18 października 2005
Data premiery (Polska): 20 października 2005
Wymagania sprzętowe: Procesor 1,4 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64 MB, 5 GB HDD, Windows 2000/XP
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: whatisfear.com/us
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 19,99 zł

First Encounter Assault Recon to nazwa tajnej jednostki uderzeniowej. Członkowie oddziału - z których każdy wykazuje pewne zdolności paranormalne - przygotowani są do walki z niebezpieczeństwami, o których nie informują żadne oficjalne kanały. Właśnie zidentyfikowano nowe zagrożenie... W wartym miliony dolarów kompleksie przemysłowym dochodzi do zamachu - niezidentyfikowana grupa paramilitarna przejmuje budynki i bierze zakładników spośród pracujących w nich ludzi. Terroryści nie przekazują jednak żadnych roszczeń. Wysłane na pomoc siły specjalne znikają bez śladu, by po chwili odnalazły się ich zmasakrowane szczątki. Na dodatek na opuszczonych teraz korytarzach laboratoriów pojawia się tajemnicza dziewczynka... Do akcji wkracza F.E.A.R. F.E.A.R. to doskonałe połączenie gry akcji z intrygującą fabułą rodem z najpopularniejszych azjatyckich horrorów. Niezwykle widowiskowe, dynamiczne strzelaniny demolujące całe otoczenie oraz klimat strachu i niepewności sprawiają, iż jest to jeden z najbardziej oczekiwanych FPSów tego roku. F.E.A.R. został uznany Najlepszą Grą Akcji E3 - najważniejszych targów w branży gier.
  • Dopracowana sztuczna inteligencja wroga: Oddziały przeciwników potrafią ze sobą współpracować, flankować gracza, wspinać się po ścianach, wykorzystywać zasłony i ukrywać się w cieniu.
  • Widowiskowe sceny: Iskry, dym, walący się gruz, rozsypujące szyby. Dzięki wykorzystaniu systemu do efektów specjalnych, każda walka będzie przypominać największe filmowe superprodukcje.
  • Filmowy styl: Strzelaniny z pędzącego samochodu, katastrofa lotnicza, hordy przeciwników szturmujących pozycję gracza. F.E.A.R. to unikalne połączenie konwencji filmów Szklana pułapka, Ring i filmów wojennych.
  • Największe osiągnięcia programistyczne: Przy użyciu najnowszych rozwiązań graficznych technologii DirectX 9 oraz silnika fizyki Havok 2 stworzono autentyczne scenerie, dzięki którym zapomni się, że to jeszcze gra.

Galeria

F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon
F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon
F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon
F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon
Zobacz wszystkie »
Tagi: F.E.A.R. | eXtra Klasyka Hit

Filmy

» F.E.A.R. Trailer


Czytaj również

F.3.A.R.
- recenzja
F.E.A.R. 2
- recenzja
F.E.A.R. Złota Edycja
Horror w wydaniu FPS

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.