» Wieści » Ewolucja rycerzy Jedi w SW: The Old Republic

Ewolucja rycerzy Jedi w SW: The Old Republic

|

Ewolucja rycerzy Jedi w SW: The Old Republic
BioWare wraz z LucasArts nieustannie podsycają zainteresowanie graczy nowym tytułem w uniwersum Gwiezdnych Wojen, a mianowicie Star Wars: The Old Republic. Tym razem twórcy opublikowali trailer prezentujący rozwój jednej z grywalnych klas, czyli rycerza Jedi.

Materiał pokazuje przede wszystkim sposób, w jaki progres gry i ewolucja postaci wpływa na używane przez nią wyposażenie oraz zasób dostępnych umiejętności. Ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie broni białej przypominającej wibromiecze z Knights of the Old Republic. Prawdopodobnie uspokoi ono obawy części graczy, iż znaczny odsetek bohaterów stanowić będą rycerze Jedi lub lordowie Sithów, od najniższych poziomów dzierżący śmiercionośne miecze świetlne.

Choć materiał pozbawiony jest jakiegokolwiek komentarza ze strony projektantów, po jego treści można wywnioskować, że w pewnym momencie rozwoju postaci gracz będzie musiał zdecydować się na jedną z dwóch specjalizacji. Pierwsza nosić będzie nazwę Jedi Guardian i prawdopodobnie skupiać będzie się na wspieraniu innych osób oraz prowadzeniu uderzeń z zaskoczenia. Natomiast druga, zwana Jedi Sentinel, przypuszczalnie umożliwi używanie dwóch mieczy świetlnych jednocześnie i ułatwi ataki frontalne.

Zapraszamy do zapoznania się z filmem.Za produkcję Star Wars: The Old Republic odpowiada firma BioWare, znana z takich hitów jak Baldur's Gate i Neverwinter Nights czy serii Mass Effect oraz Dragon Age. Najnowsza produkcja należeć będzie do gatunku MMORPG, czyli gier fabularnych przeznaczonych do jednoczesnej zabawy setek graczy za pośrednictwem sieci Internet. Według ostatnich wiadomości tytuł ukazać ma się jesienią tego roku.

TOR nie jest pierwsza próbą stworzenia MMO opartego o uniwersum znane z filmów Georga Lucasa. W 2003 roku ukazał się bowiem Star Wars: Galaxies, choć nie zyskał on wielkiej popularności, a z roku na rok liczba aktywnych subskrybentów spadała.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Blue's News
Tagi: Star Wars: The Old Republic | Star Wars | The Old Republic | Knights of the Old Republic | Star Wars: Galaxies


Czytaj również

Komentarze


~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Drogi autorze, Jedi knight ma dwie subklasy. Jedna to tank, druga DPS, czyli skupiająca się na zadawaniu obrażeń. Jest to jasno i wyraźnie opisane na stronie gry.
26-03-2011 17:55

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.