» Evolve

Evolve

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Evolve
7.00
7
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 1
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Evolve
Producent: Turtle Rock Studios
Wydawca: 2K Games
Dystrybutor polski: Cenega
Data premiery (świat): 10 lutego 2015
Data premiery (Polska): 10 lutego 2015
Wymagania sprzętowe: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Athlon 64 X2 3.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 5770 lub lepsza, 50 GB wolnego miejsca na dysku, Windows 7 64-bit
Strona WWW: evolvegame.com/
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
Sugerowana cena wydawcy: 179 zł.

Twórcy Left 4 Dead, Turtle Rock Studios, przedstawiają Evolve, następną generację strzelanek dla wielu osób, w której czterech łowców staje oko w oko z pojedynczym potworem, również kierowanym przez gracza. Śledź zwierzynę, wyprowadź atak i pokaż, że jesteś drapieżnikiem alfa w pełnych adrenaliny starciach "4 kontra 1".

Znajdź trójkę znajomych i wspólnie zapolujcie na potwora albo prześladuj ludzi jako ewoluująca bestia. Niezależnie od tego, którą stronę wybierzesz, zyskasz dostęp do potężnej broni i zdolności, które zapewniają wyrównaną i pełną rywalizacji rozgrywkę. Wybierz łowcę, który pasuje do Twojego stylu gry - wciel się w trapera, żołnierza wsparcia, szturmowca albo sanitariusza. Każdy z nich posiada przydatne umiejętności, a współpraca w drużynie jest kluczem w trakcie starcia z potworem. Jako potwór - samotny drapieżnik - jesteś bossem w trakcie tego starcia. Użyj dzikich zdolności zwierzęcego instynktu, by siać zniszczenie, zabijać ludzi i udowodniać, że jesteś przedstawicielem dominującego gatunku. Na planecie Shear, fauna ani flora nie jest przyjazna. Możesz paść ofiarą wielu naturalnych niebezpieczeństw albo wykorzystać je, by zyskać strategiczną przewagę nad swoją ofiarę. Zdobywaj kolejne poziomy, odblokuj potężne ulepszenia oraz skórki i premie dla swojej ulubionej postaci: łowcy lub potwora. Rozwijaj współczynnik nikczemności i stań się drapieżnikiem alfa.

Źródło: Strona wydawcy

Tagi: Turtle Rock Studio | Evolve


Czytaj również

Evolve
Ani ewolucja, ani rewolucja
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.