» Escape from Tarkov

Escape from Tarkov

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Escape from Tarkov
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Escape from Tarkov
Producent: Battlestate Games
Wydawca: Battlestate Games
Data premiery (świat): 2017
Strona WWW: www.escapefromtarkov.com/
Platformy: PC

Escape from Tarkov to hardcorowa i realistyczna gra sieciowa łącząca action RPG, symulator, elementy MMO skupioną na fabule rozgrywkę.

Z każdym mijającym dniem sytuacja w rejonie Norvinsk staje się coraz bardziej skomplikowana. Nieustanne walki w Tarkovie spowodowały masową panikę; miejscowa ludność uciekła z miasta, ale ci, którzy pozostali, chcą poprawić swoje życie kosztem innych. Zaakceptowawszy nowe realia, brutalni mieszkańcy Tarkova – "Padlinożercy" – uformowali się w dobrze uzbrojone gangi i rozpoczęli nowy podział miasta. Teraz Tarkov jest podzielone niewidzialnymi granicami kontrolowanymi przez różne grupy. Chciwi i uzbrojeni napastnicy zrobią wszyscy, by osiągnąć własne cele, włączając w to mordowanie cywilów i bezpośrednią konfrontację z dwoma prywatnymi firmami zbrojeniowymi.

Gra będzie musiał doświadczyć życia w skórze jednego z najemników, który przeżył początkowy etap konfliktu w Tarkovie. Po wybraniu jednej ze stron – USEC lub BEAR – bohater zacznie planować wydostanie się z miasta. Tarkov jest jednak odizolowane przez ONZ i rosyjskie wojsko, łańcuchy zaopatrzenia – przerwane, a komunikacja z dowództwem – stracona. W tych warunkach każdy musi sam wybierać, co zrobić i jak wydostać się z pogrążonej w chaosie metropolii.

Źródło: Opis producenta

Tagi: Battlestate Games | Escape from Tarkov

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.