» Wieści » Elden Ring trafiło do 20 milionów graczy

Elden Ring trafiło do 20 milionów graczy

|

Elden Ring trafiło do 20 milionów graczy

W lutym ubiegłego roku na rynek trafił Elden Ring, najnowsza produkcja od studia From Software, znanego z serii Dark SoulsBloodborne oraz Sekiro: Shadows Die Twice. 25 lutego produkcja ta będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny, a już teraz ogłoszono, że zakupiło ją już ponad 20 milionów użytkowników, zarówno w wersji pecetowej, jak i konsolowych. Jest to też jednocześnie najszybciej sprzedająca się japońska gra wszechczasów, jeśli chodzi o produkcje multiplatformowe.

Produkcja jest dostępna na PC, PS4, PS5, XONE i XSX.

NOWE FANTASY RPG AKCJI
Powstań, zmatowieńcze. Pozwól prowadzić się łasce, by posiąść moc Eldeńskiego Kręgu i zostać władcą na Ziemiach Pomiędzy.

Olbrzymi świat pełen ekscytujących przygód
Rozległy świat, który płynnie łączy rozległe przestrzenie, różnorodne sytuacje oraz olbrzymie lochy ze skomplikowanymi trójwymiarowymi projektami. Jego eksploracja to radość z odkrywania nieznanego i mierzenia się z wielkimi niebezpieczeństwami, a pokonywanie tych trudności dostarcza niemałej satysfakcji.

Stwórz własną postać
Oprócz określenia wyglądu postaci możesz swobodnie wybierać broń, zbroję i magię, którymi się posługuje. Możesz także rozwijać postać w zgodzie z własnym stylem gry. Na przykład zwiększając siłę jej mięśni, stworzysz potężnego wojownika, możesz też jednak postawić na opanowanie zdolności magicznych.

Epicki dramat zrodzony z mitów
Wielowarstwowa, stopniowo odsłaniana fabuła. Epicki dramat, w którym najróżniejsze myśli postaci splatają się na Ziemiach Pomiędzy.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Twitter studia
Tagi: Elden Ring | From Software


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.